Znajdź swój

rozmiar

Kategorie Produktów

Dla kobiet

Zobacz więcej

Dla mężczyzn

Zobacz więcej

Dla kobiet w ciąży

Zobacz więcej

W podróży

Zobacz więcej

Sportowe

Zobacz więcej

Profilaktyka

Zobacz więcej

Kim jesteśmy?

Zajmując się sprzedażą odzieży kompresyjnej od ponad 10 lat, przetestowaliśmy wzdłuż i wszerz setki produktów uciskowych, wyszukaliśmy czołowych producentów z branży kompresyjnej, rozszyfrowaliśmy tajniki kompresjoterapii, ale co najważniejsze poznaliśmy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Ogrom doświadczeń, które udało nam się zdobyć przez ten czas, postanowiliśmy wykorzystać tworząc sklep Kompresyjni.pl. Część z naszych Klientów dopiero rozpoczyna swoją przygodę z kompresją, inni noszą pończochy przeciwżylakowe od wielu lat. Niezależnie od tego, każdy traktowany jest z troską i zaangażowaniem przez cały nasz zespół. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta Kompresyjni.pl oraz wsparcie doradców, pozwoliły naszym klientom znaleźć idealne dla siebie produkty uciskowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

ABC Kompresji

Jak zmierzyć nogi, aby dobrać odpowiedni produkt uciskowy?

Jak zmierzyć nogi, aby dobrać odpowiedni produkt uciskowy?

Dowiedz się jak dobrać rozmiar podkolanówek, rajstop czy pończoch kompresyjnych. Samodzielny pomi...

Jak działają produkty kompresyjne?

Jak działają produkty kompresyjne?

Jak działają produkty uciskowe? Dlaczego warto nosić je każdego dnia? Zobacz na czym polega kompr...

Która klasa kompresji będzie dla Ciebie odpowiednia?

Która klasa kompresji będzie dla Ciebie odpowiednia?

Odzież kompresyjna ma 4 stopnie ucisku. Sprawdź, który poziom ucisku będzie odpowiedni dla Ciebie!.

Zobacz wszystkie wpisy
Blog
Jak odzież kompresyjna może poprawić wydolność w sportach?

Jak odzież kompresyjna może poprawić wydolność w sportach?

Odzież kompresyjna dla sportowców obejmuje dużo różnych elementów garderoby. W szerokiej ofercie ...

Najczęstsze pytania i wątpliwości dotyczące pończoch do porodu

Najczęstsze pytania i wątpliwości dotyczące pończoch do porodu

Noszenie pończoch kompresyjnych może być bardzo korzystne – zarówno w trakcie ciąży, jak i podcza...

Dlaczego warto nosić pończochy do porodu?

Dlaczego warto nosić pończochy do porodu?

Pończochy porodowe to rodzaj odzieży uciskowej, którą zaleca się nosić podczas porodu i w okresie...

Zobacz wszystkie wpisy

Marki producentów

Markowa bielizna kompresyjna – męska i damska

Bielizna rehabilitacyjna coraz częściej obecna jest w życiu Polaków. To znak, że kompresjoterapia – bezinwazyjna metoda leczenia żylaków – zyskuje na popularności i zdobywa zaufanie kolejnych użytkowników. Wśród naszych produktów znajduje się bielizna kompresyjna męska i damska, a większość produktów adresujemy zarówno do pań, jak i panów. Wyjątek stanowi bielizna kompresyjna damska dla kobiet w ciąży, które zmagają się z lekkimi lub poważniejszymi żylakami. Pozostałe produkty kierujemy do sportowców, podróżników, diabetyków oraz kobiet i mężczyzn szukających wysokiej jakości bielizny uciskowej na co dzień, na czas zabiegu, na obrzęki limfatyczne lub do stosowania podczas aktywności fizycznej. Współpracujemy z cenionymi producentami wyrobów kompresyjnych – Medi, Sigvaris, Aries, Pani Teresa, Relaxsan, Bauerfeind, Veera, Varisan i Maxis – którzy od lat dostarczają nam najlepszą bieliznę uciskową.

Sportowe, profilaktyczne i medyczne wyroby uciskowe

W naszym sklepie internetowym znajdziesz największy wybór bielizny kompresyjnej w Polsce! Przygotowaliśmy damskie i męskie pończochy, rajstopy, półrajstopy, podkolanówki, kolanówki, skarpety oraz opaski przeciwżylakowe, które przeznaczone są do stosowania w celach profilaktycznych oraz leczniczych. Medyczne wyroby uciskowe dostępne są w trzech klasach kompresji, które należy dostosować do własnych dolegliwości. Oferujemy również skarpetki, podkolanówki, koszulki, spodenki i opaski kompresyjne adresowane do sportowców, a także akcesoria służące do pielęgnacji oraz zakładania i zdejmowania produktów uciskowych.

Bielizna kompresyjna szyta na miarę

Dzięki rozbudowanej Tabeli Rozmiarów z łatwością dobierzesz medyczne wyroby uciskowe w odpowiednim rozmiarze. Możesz również skorzystać z naszego Kalkulatora Rozmiarów, który ułatwi dobór idealnego produktu. Szczegółowe instrukcje dotyczące pomiarów umożliwią wybór idealnej bielizny kompresyjnej bez wychodzenia z domu – bez względu na to, czy nosisz rozmiar XXS, czy XL Plus. Jeśli nadal masz wątpliwości i nie wiesz, jaki rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy dobrać dopasowaną bieliznę kompresyjną, która przyniesie Twoim nogom długo wyczekiwaną ulgę, ułatwi podróże i wspomoże pracę układu krążenia.

Made with pride by Expansio