Znajdź swój

rozmiar

Producenci

Strona główna > Marki

Włoska marka Veera od lat cieszy się uznaniem polskich konsumentów. Veera to rajstopy, podkolanówki i pończochy o zróżnicowanym stopniu ucisku: od najlżejszego, stosowanego w profilaktyce i pierwszych objawach zmian żylnych, aż po wyroby medyczne o II stopniu ucisku. Większość produktów Veera wykonana jest w technologii Silver+. Polega ona na trwałym związaniu włókien z jonami srebra, co nadaje dzianinie właściwości antybakteryjne i grzybobójcze.

PRODUKTY UCISKOWE DLA KOBIET - PROFILAKTYKA

Oferta marki Veera skierowana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ale to Panie mają zdecydowanie większy wybór produktów. To właśnie dla nich dedykowane są rajstopy, podkolanówki i pończochy przeciwżylakowe 40 DEN (8-12 mmHg)70 DEN (13-17 mmHg) i 140 DEN (18-21 mmHg) w wersji transparentnej lub z mikrofibrą. Stopniowany ucisk wspomaga krążenie krwi, redukuje ból i obrzęki oraz nadaje lekkości nawet najbardziej zmęczonym nogom. 

Produkty kompresyjne Veera w wersji transparentnej wykonane są z przezroczystego materiału o splocie plastra miodu, który zapewnia włóknom dużą wytrzymałość. 

Produkty uciskowe z mikrofibrą z kolei, są delikatnie kryjące oraz wyjątkowo miękkie i przyjazne dla skóry.

SKARPETY UCISKOWE DLA MĘŻCZYZN - PROFILAKTYKA

Dla Panów stworzone zostały dwie linie: Veera For Men 70 DEN (13-17 mmHg) i Veera Travel 140 DEN (18-21 mmHg), które również przynoszą szybką i skuteczną ulgę w przypadku pierwszych objawów osłabionego krążenia.

RAJSTOPY, POŃCZOCHY I PODKOLANÓWKI PRZECIWŻYLAKOWE W I i II KLASIE UCISKU

Linia medyczna Veera Forte przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn. Obejmuje ona rajstopy, pończochy i podkolanówki przeciwżylakowe w I i II klasie ucisku i skierowana jest do osób cierpiących na przewlekłe problemy z krążeniem.

Made with pride by Expansio