Znajdź swój

rozmiar

Producenci

Strona główna > Marki

ARIES - bardzo popularny w Polsce czeski producent wyrobów kompresyjnych. Wysoka jakość i przystępna cena to cechy, które bezpośrednio wpływają na to, że popularność tej marki stale rośnie. Produkty Aries wzbogacone są o wysokiej jakości składniki Sanitized Silver, czyli aktywne jony srebra, które zapobiegają namnażaniu się bakterii oraz powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Aries produkuje medyczne wyroby uciskowe w trzech klasach kompresji:

Aries AVICENUM 140 - Wyroby pończosznicze pierwszej klasy kompresji łagodzą objawy niewydolności żylnej oraz uczucia zmęczenia i napięcia w nogach. Podkolanówki, rajstopy i pończochy przeciwżylakowe Aries z tej serii dostępne są w wersji transparentnej (przezroczystej) oraz wersji z mikrofibrą.

Aries AVICENUM 360 - Produkty uciskowe w drugiej klasie kompresji. Są one niezastąpionym elementem terapii uciskowej. Seria ta cechuje się dość dobrym kryciem oraz dużą elastycznością materiału. Nowością są produkty Aries 360 Fine – podkolanówki i pończochy przeciwżylakowe Aries w wersji transparentnej (przezroczystej), która adresowana jest głównie do kobiet.

Aries AVICENUM 520 - Medyczne pończochy uciskowe trzeciej klasy kompresji.

W swojej ofercie Aries posiada również produkty profilaktyczne:

Aries AVICENUM 70 - rajstopy, pończochy i podkolanówki uciskowe Aries, które łagodzą rozpoczynające się uczucie zmęczenia i napięcia w nogach.

Aries AVICENUM 70 TRAVEL - Profilaktyczne podkolanówki uciskowe Aries, które idealnie sprawdzą się podczas podróży, ale także podczas codziennego użytkowania. Skutecznie wpływają na poprawę krążenia krwi oraz łagodzą uczucie bólu i zmęczenia nóg.

Aries AVICENUM 310 - Podkolanówki uciskowe Aries z 60% zawartością bawełny przyczyniają się do wspierania ścian żył, poprawiają krążenie krwi i zapobiegają obrzękom nóg.Made with pride by Expansio