Znajdź swój

rozmiar

Spodenki kompresyjne

Strona główna > Kompresja sportowa > Spodenki kompresyjne

Jakiego produktu kompresyjnego szukasz?

Zaznacz jedną, lub kilka opcji, a my pomożemy Ci znaleźć idealny dla Ciebie produkt.

Resetuj filtry

CEP Spodnie kompresyjne do biegania męskie
-20%

dostępne kolory:

490,00 zł

392,00 zł
CEP Spodnie regeneracyjne męskie
-20%

449,00 zł

359,20 zł
CEP Spodnie regeneracyjne damskie
-20%

449,00 zł

359,20 zł
CEP Spodenki sportowe BLOOM damskie
-20%

dostępne kolory:

189,00 zł

151,20 zł
CEP Legginsy sportowe BLOOM damskie
-20%

dostępne kolory:

339,00 zł

271,20 zł
CEP Spodenki kompresyjne damskie
-20%

dostępne kolory:

334,00 zł

267,20 zł
CEP Legginsy sportowe zimowe damskie
-20%

dostępne kolory:

289,00 zł

231,20 zł

Spodenki kompresyjne do biegania

Odzież kompresyjna już dawno przestała być tematem wstydliwym. Dziś co drugi biegacz-amator, sięga po spodenki kompresyjne, które są nie tylko niezbędnym elementem wyposażenia, lecz także wyznacznikiem mody sportowej. Spodenki kompresyjne do biegania wybierają jednak najczęściej zawodowi sportowcy, którzy zdają sobie sprawę z tego, że odpowiednia odzież sportowa odgrywa niezwykle ważną rolę podczas treningów i zawodów.

Spodenki kompresyjne – jak działają?

Kompresjoterapia polega na stosowaniu stopniowanego ucisku na uda i ma na celu podtrzymywanie mięśni w trakcie biegu oraz poprawę powrotu żylnego i limfatycznego. Dzięki temu, że sportowe spodenki kompresyjne zapewniają mięśniom stabilność, nie ograniczając przy tym ruchów, ich stosowanie znacząco przyspiesza regenerację mięśni po intensywnym wysiłku. Spodenki kompresyjne pozwalają zmniejszyć ryzyko wystąpienia mikrourazów, które często towarzyszą wysiłkowi fizycznemu, a tym samym umożliwiają zredukowanie zmęczenia potreningowego.

Spodenki kompresyjne męskie i damskie

Profesjonalne spodenki kompresyjne na uda są produktem anatomiczne dopasowującym się do ciała, wykonanym z oddychającego, termoaktywnego i szybkoschnącego materiału, który ułatwia utrzymanie prawidłowej higieny i zapobiega otarciom podczas treningu. Kwestia higieniczna jest jedną z wielu zalet spodenek kompresyjnych, których podstawową funkcją jest poprawa krążenia oraz dotlenienie i szybsza odbudowa mięśni. Spodenki kompresyjne męskie i damskie zapewniają mięśniom stabilność podczas treningu, co znacząco wpływa zarówno na jego jakość, jak i komfort. Warto jednak pamiętać o tym, że prawidłowy stopniowany ucisk zapewnią jedynie profesjonalne spodenki kompresyjne na uda od renomowanych producentów, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego z leczniczą i sportową odzieżą kompresyjną.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące spodenek kompresyjnych do biegania, skontaktuj się z nami – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy dobrać dopasowane spodenki kompresyjne damskie lub męskie.

Made with pride by Expansio