Znajdź swój

rozmiar

VEERA - Rajstopy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty VEERA > VEERA - Rajstopy uciskowe

Veera to włoski producent odzieży kompresyjnej, która wyróżnia się dużą trwałością i eleganckim wyglądem. Większość produktów tej marki wykonana jest w technologii Silver+, która nadaje tkaninie właściwości antybakteryjne i grzybobójcze.

Profilaktyczne rajstopy przeciwżylakowe Veera

Profilaktyczne rajstopy uciskowe Veera są wykonane z transparentnego materiału z dodatkiem lycry. Wyróżniają się one wyjątkową elegancją i są bardzo trwałe. Warto je stosować przy pierwszych problemach z krążeniem – w przypadku uczucia zmęczonych i ciężkich nóg. Poprawiają krążenie i perfekcyjnie modelują nogi, nadając im uczucie lekkości. Za sprawą specjalnego splotu plastra miodu nie puszczają oczek. Posiadają również bardzo wygodną i modelującą część majtkową. Można je kupić w kilku klasycznych kolorach i dwóch różnych grubościach. W ofercie tej marki znajdziesz również rajstopy profilaktyczne wykonane z mikrofibry.

Veera – rajstopy serii Forte

Veera rajstopy Forte to produkty uciskowe przeznaczone dla kobiet, wyjątkowo trwałe i kryjące. Wykonane są z lycry o podwójnym oplocie, charakteryzują się więc wyjątkową elastycznością i komfortem noszenia oraz są kilkukrotnie wytrzymalsze niż tradycyjne produkty. Polecane są przy lekkiej niewydolności żylnej. Marka oferuje te modele w pierwszej i drugiej klasie kompresji. 

Rajstopy Veera 140 DEN

Rajstopy Veera 140 DEN wyróżniają się wyjątkowo eleganckim wyglądem. Są też niezwykle trwałe za sprawą specjalnego splotu plastra miodu. Znajdziesz tu modele w pierwszej klasie kompresji oraz fasony z dodatkiem mikrofibry, która nadaje wyjątkowej miękkości i jest przyjazna dla skóry. 

Made with pride by Expansio