Znajdź swój

rozmiar

VARISAN - Rajstopy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty VARISAN > VARISAN - Rajstopy uciskowe

Włoska marka Varisan to wysokiej jakości produkty kompresyjne w różnych klasach ucisku. Producent oferuje trzy główne linie produktów, które różnią się między sobą przede wszystkim rodzajem tkaniny. Kolekcja Varisan Fashion to podkolanówki, pończochy i rajstopy kompresyjne wykonane z tkaniny syntetycznej. Varisan TOP to z kolei miękka i kryjąca linia z dodatkiem bawełny, a Varisan Innova to niezwykle elegancka seria męskich podkolanówek, wykonana z kryjącej i prążkowanej tkaniny. Rajstopy przeciwżylakowe Varisan to gwarancja wysokiej jakości, która zapewnia skuteczną terapię chorób żylnych. 

Varisan rajstopy uciskowe z kolekcji TOP

Rajstopy uciskowe Varisan TOP to produkty niezwykle uniwersalne, które wyróżniają się bardzo miękką, kryjąca i przewiewną tkaniną z dodatkiem bawełny. To właśnie zawarta w nich bawełna sprawia, że są one niezwykle przyjazne dla skóry. Wyjątkowo przyjemnie się je nosi oraz łatwo zakłada i zdejmuje. Kolekcja ta oferuje produkty najwyższej jakości. Rajstopy Varisan TOP są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Posiadają także wygodną część majtkową. 

Varisan rajstopy uciskowe z kolekcji Fashion

Kolekcja rajstop Varisan Fashion to eleganckie i wygodne produkty kompresyjne wyprodukowane z myślą o kobietach z problemami żylnymi. Rajstopy Fashion wykonane są z kryjącej mikrofibry, która charakteryzuje się wyjątkową miękkością i przewiewnością. Dzięki właściwościom tkaniny nosi się je bardzo komfortowo oraz łatwo zakłada i zdejmuje. Varisan rajstopy uciskowe z kolekcji Fashion to doskonała propozycja nie tylko do codziennych stylizacji. 

Made with pride by Expansio