Znajdź swój

rozmiar

RELAXSAN - Rajstopy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty RELAXSAN > RELAXSAN - Rajstopy uciskowe
1
2

Rajstopy uciskowe Relaxsan to profilaktyczne i lecznicze produkty kompresyjne, które wyróżniają się niezwykle eleganckim wyglądem oraz komfortem noszenia. Relaxsan rajstopy to niezwykle bogaty asortyment produktów przeznaczonych głównie dla kobiet. 

Relaxsan rajstopy z serii Medicale

Ta seria obejmuje rajstopy uciskowe w różnych klasach kompresji i liniach produktowych. Rajstopy Relaxsan Medicale Cotton z wysokim udziałem bawełny wskazane są dla osób uczulonych na włókna syntetyczne. Mają właściwości termoregulacyjne i oddychające.

Rajstopy Relaxsan Medicale Soft wykonane są z miękkiej i przyjemnej w kontakcie ze skórą mikrofibry. Seria Medicale Classic z to wyjątkowo grube i kryjące rajstopy o niezwykłej odporności. 

Relaxsan Microfiber 

Rajstopy uciskowe z mikrofibry są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a przy tym wyjątkowo miękkie i przyjemne dla skóry. Już przy pierwszym użyciu odczujesz terapeutyczne działanie rajstop, a ich regularne stosowanie pomaga zapobiegać przewlekłej niewydolności żylnej. 

Relaxsan rajstopy uciskowe Basic 

Rajstopy uciskowe Basic to bardzo wygodne i elastyczne produkty dla kobiet, które idealnie sprawdzą się podczas codziennego noszenia oraz w czasie długiej podróży. W ramach tej serii marka oferuje również typowo profilaktyczne rajstopy uciskowe, które warto zakładać przy pierwszych objawach osłabionego krążenia. Rajstopy profilaktyczne Basic niwelują uczucie ciężkości i działają relaksacyjnie. Ta linia produktów obejmuje również rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży. 

Made with pride by Expansio