Znajdź swój

rozmiar

PANI TERESA - Rajstopy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty PANI TERESA > PANI TERESA - Rajstopy uciskowe

Największą zaletą rajstop uciskowych Pani Teresa jest korzystna relacja ceny do jakości produktów. Wśród produktów kompresyjnych tej firmy z pewnością na uwagę zasługują podkolanówki uciskowe, pończochy i rajstopy oraz skarpety medyczne. 

Rajstopy uciskowe Pani Teresa Classic 

Rajstopy uciskowe Pani Teresa Classic to produkty zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, które idealnie nadają się do codziennego noszenia. Rajstopy z tej serii dostępne są w I i II klasie kompresji i w 5 klasycznych kolorach. Charakteryzują się dużą elastycznością, dlatego łatwo się je zdejmuje i zakłada. W tej serii znajdziesz również rajstopy Pani Teresa dla mężczyzn z rozporkiem oraz rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży.

Pani Teresa rajstopy profilaktyczne Soft

Pani Teresa rajstopy Soft to doskonałe produkty profilaktyczne o zmiennym i stopniowym ucisku, które przy regularnym stosowaniu przynoszą zmęczonym nogom ulgę i uczucie lekkości. Rajstopy te dedykowane są wszystkim kobietom, które spędzają dużo czasu w jednej pozycji – na siedząco lub stojąco. Produkty z tej serii doskonale nadają się do codziennego stosowania. Wykonane są z delikatnej i transparentnej tkaniny, która świetnie się komponuje nie tylko z codziennymi stylizacjami.

Pani Teresa rajstopy uciskowe Premium

Pani Teresa rajstopy uciskowe Premium wyróżniają się bardzo wysokim standardem wykonania. Dostępne są w pierwszej i drugiej klasie kompresji - i dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Mają bardzo elegancką strukturę materiału i idealnie nadają się do codziennego noszenia. Są bardzo elastyczne i łatwo się je zakłada i zdejmuje. Występują w kilku klasycznych kolorach. Rajstopy uciskowe Premium dostępne są w wersji z otwartymi i zamkniętymi palcami. 

Made with pride by Expansio