Znajdź swój

rozmiar

Lista produktów marki SOLIDEA

Strona główna > Marki > SOLIDEA > Producenci

Produkty kompresyjne Solidea dla kobiet i mężczyzn

Wyroby uciskowe marki Solidea są przeznaczone do stosowania w profilaktyce i leczeniu niewydolności żylnej. Produkty Solidea z poliamidu i elastanu występują w wersji profilaktycznej (12-15 mmHg), a także w trzech klasach kompresji medycznej: CCL1 (18-21 mmHg), CCL2 (25-32 mmHg) i CCL3 (34-46 mmHg). Dzięki szerokiej gamie kolorów, rozmiarów i stopni kompresji produkty Solidea wyróżniają się uniwersalnością i mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Podkolanówki Solidea RELAX

Podkolanówki Solidea zaliczamy do produktów unisex, po które mogą sięgać kobiety i mężczyźni. Seria Solidea RELAX składa się z podkolanówek w trzech stopniach ucisku, które należy dopasować do własnych potrzeb. Te lekko transparentne lub kryjące podkolanówki wyposażone są w antystresową wkładkę z bakteriostatycznej przędzy oraz system higieny Sanitized, który zapewnia całodniową świeżość. Wśród podkolanówek Solidea znalazły się także produkty z serii DIABETIC zaprojektowane z myślą o cukrzykach. Profilaktyczne podkolanówki DIABETIC adresowane są do diabetyków z arteriopatią obwodową i neuropatią cukrzycową, a także do osób bez cukrzycy, lecz z wyjątkowo wrażliwą skórą.

Pończochy Solidea MARILYN THERAPEUTIC

Solidea MARILYN THERAPEUTIC to damskie pończochy uciskowe dostępne w trzech klasach kompresji. Ich cechą szczególną jest taśma silikonowa z najnowszej generacji przędz, która sprawia, że pończochy są wygodne i nie powodują dyskomfortu nawet podczas całodniowego noszenia. W pończochach producent zastosował antystresową podeszwę i system higieny Sanitized.

Rajstopy Solidea WONDER MODEL i legginsy Solidea RED WELLNESS

Solidea WONDER MODEL to kolekcja rajstop medycnzych w I i II stopniu kompresji, które wyróżniają się elastyczną talią, modelującą częścią majtkową, antystresową podeszwą i płaskimi szwami.W ofercie Solidea znalazły się też wygodne legginsy terapeutyczne RED WELLNESS, które pomagają zredukować cellulit i poprawiają mikrokrążenie.

1
2
3
Made with pride by Expansio