Znajdź swój

rozmiar

VENOFLEX - Rajstopy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty VENOFLEX > VENOFLEX - Rajstopy uciskowe

Venoflex rajstopy to produkty przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Rajstopy firmy Venoflex wyróżniają się dużym zróżnicowaniem kolorów, wzorów i długości. Poszczególne serie rajstop Venoflex różnią się przede wszystkim wykorzystanym w ich produkcji materiałem. W ofercie tej marki znajdziesz także rajstopy dla kobiet w ciąży.

Venoflex rajstopy z kolekcji Incognito

Kolekcja Incognito to bardzo delikatne i transparentne rajstopy uciskowe, dostępne w kilku klasycznych kolorach. Wykonane są z poliamidu i elastanu, co pozwala na ich doskonałe przyleganie do skóry. Produkt ma właściwości modelujące sylwetkę, dzięki specjalnie zaprojektowanej części majtkowej. Rajstopy Venoflex Incognito są wyjątkowo trwałe i nie puszczają oczek. To idealna propozycję na okres wiosenno-letni.

Venoflex rajstopy z kolekcji Micro

Rajstopy z serii Micro wykonane są mikrofibry, która ma właściwości hipoalergiczne. To również materiał, który nie traci swoich właściwości kompresyjnych, niezależnie od stosowania maści leczniczych. Venoflex rajstopy z kolekcji Micro to gwarancja dużego komfortu noszenia, ponieważ materiał jest jedwabiście miękki i idealnie dopasowuje się do kobiecych nóg. Rajstopy te można nosić niezależnie od pory roku.

Venoflex rajstopy z kolekcji Secret

Kolekcja Venoflex Secret to rajstopy wykonane z dość kryjącego materiału o strukturze miękkiej siateczki. To doskonała propozycja na sezon jesienno-zimowy. Produkt dostępny jest w pierwszej i drugiej klasie kompresji. Świetnie sprawdzi się po zabiegach naczyniowych i w przypadku pracy w pozycji stojącej lub siedzącej.

Made with pride by Expansio