Znajdź swój

rozmiar

Lista produktów marki BAUERFEIND

Strona główna > Marki > BAUERFEIND > Producenci

Medyczne wyroby uciskowe Bauerfeind w I i II klasie kompresji

Podkolanówki, pończochy i rajstopy uciskowe Bauerfeind znajdują szerokie zastosowanie w nowoczesnej kompresjoterapii. Odznaczają się potwierdzoną klinicznie skutecznością, doskonałym składem materiałowym i nowoczesnym wzornictwem na miarę wymagań pacjenta. W ofercie Bauerfeind znajdują się medyczne produkty uciskowe w I klasie kompresji (18-21 mmHg) i II klasie kompresji (23-32 mmHg). Oferta Bauerfeind obejmuje wyroby kompresyjne dla kobiet i mężczyzn.

Podkolanówki, pończochy i rajstopy uciskowe dla kobiet

Oferta Bauerfeind skierowana jest do przedstawicieli obu płci, jednak zdecydowanie większy wybór mają kobiety. Podkolanówki, pończochy i rajstopy damskie z serii Bauerfeind VENOTRAIN MICRO wyróżniają się 50% zawartością mikrofibry, która jest miękka i przyjemna dla skóry. Mikrofibra doskonale odprowadza również wilgoć, co wpływa na uczucie przewiewności i świeżości. Elastyczna dzianina wspomaga krążenie krwi, odciąża żyły, zapobiega żylakom i profiluje sylwetkę. Produkty z tej serii dostępne są w kilku kolorach i rozmiarach oraz w dwóch stopniach ucisku (CCL1 i CCL2).

Podkolanówki uciskowe Bauerfeind – unisex

Z myślą o codziennej aktywności zawodowej powstała seria Bauerfeind VENOTRAIN BUSINESS przeznaczona dla kobiet i mężczyzn. Długie siedzenie lub stanie w pracy prowadzi do uczucia ciężkich nóg, obrzęków i żylaków. Aby temu zapobiec, warto sięgnąć po nowoczesne podkolanówki uciskowe z włóknem sportowym Tactel, które zapewnia całodniowy komfort poprzez odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Podkolanówki są również wyposażone we wzmocnioną, antybakteryjną podeszwę oraz bawełnianą powierzchnię wewnętrzną. Dostępne w dwóch stopniach kompresji.

Podkolanówki sportowe Bauerfeind

W ofercie Bauerfeind znajdują się nie tylko produkty uciskowe do codziennego użytku, lecz także kompresyjne wyroby sportowe. Podkolanówki z serii TRAINING i PERFORMANCE zostały zaprojektowane specjalnie dla sportowców w celu wspomagania wydolności fizycznej i regeneracji po treningu.

1
2
3
Made with pride by Expansio