Znajdź swój

rozmiar

Podkolanówki kompresyjne

Strona główna > Kompresja sportowa > Podkolanówki kompresyjne

Jakiego produktu kompresyjnego szukasz?

Zaznacz jedną, lub kilka opcji, a my pomożemy Ci znaleźć idealny dla Ciebie produkt.

Resetuj filtry

1
2

Kompresjoterapia jest obecna w medycynie nie od dziś – jej niezwykłe właściwości coraz częściej wykorzystywane są jednak w innej dziedzinie, a mianowicie w sporcie. To, co jeszcze kilka lat temu mogło dziwić, dziś staje się standardem i po podkolanówki kompresyjne sięgają zarówno amatorzy, jak i zawodowi sportowcy. Wyróżniamy wiele rodzajów sportowej odzieży uciskowej, lecz do najpopularniejszych możemy bez wątpienia zaliczyć podkolanówki kompresyjne do biegania, z których korzystają biegacze przygotowujący się do zawodów, a także osoby zajmujące się bieganiem hobbystycznie.

Jak działają podkolanówkli kompresyjne do biegania?

Dzięki stopniowanemu uciskowi podkolanówki kompresyjne do biegania wspomagają działanie układu krążenia, redukują bóle mięśni oraz przyspieszają regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym. Sportowe podkolanówki kompresyjne sprawdzą się najlepiej u osób, które praktykują biegi długodystansowe, jednak sięgnąć po nie mogą również początkujący biegacze, pragnący jak najlepiej zabezpieczyć swoje mięśnie przed mikrourazami. Podkolanówki kompresyjne do biegania damskie i męskie znacząco zmniejszają zmęczenie potreningowe i sprawiają, że podczas biegu nogi stają się lżejsze. Jeśli w trakcie treningu odczuwasz nieprzyjemną ciężkość nóg, która negatywnie wpływa na komfort biegu, podkolanówki kompresyjne sportowe złagodzą lub całkowicie wyeliminują ten problem.

Podkolanówki kompresyjne do biegania – damskie i męskie

W ofercie naszego sklepu internetowego z kompresyjną odzieżą leczniczą i sportową znajdziesz podkolanówki kompresyjne do biegania męskie oraz damskie, które pochodzą z od renomowanych producentów. Profesjonalne podkolanówki do biegania zapewniają stopniowany ucisk – najsilniejszy w okolicy kostki, a najsłabszy pod kolanem. Wybierając podkolanówki kompresyjne, warto pamiętać o tym, że produkt ten nie może być ani za luźny, ani za ciasny. Jeśli po raz pierwszy sięgasz po odzież kompresyjną i nie wiesz, jak wybrać odpowiedni rozmiar, skontaktuj się z nami – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy dobrać dopasowane podkolanówki kompresyjne do biegania.

Made with pride by Expansio