Znajdź swój

rozmiar

Opaski kompresyjne

Strona główna > Kompresja sportowa > Opaski kompresyjne

Jakiego produktu kompresyjnego szukasz?

Zaznacz jedną, lub kilka opcji, a my pomożemy Ci znaleźć idealny dla Ciebie produkt.

Resetuj filtry

dostępne kolory:

139,90 zł

dostępne kolory:

139,90 zł

dostępne kolory:

149,00 zł

dostępne kolory:

149,00 zł

dostępne kolory:

95,00 zł

dostępne kolory:

188,00 zł

dostępne kolory:

135,00 zł

Opaski Uciskowe na Żylaki

Wśród produktów uciskowych, które zapobiegają lub hamują powstawanie żylaków, znajdują się między innymi pończochy, podkolanówki, rajstopy i skarpetki. Dużą popularnością cieszą się również praktyczne opaski uciskowe na żylaki, które pełnią także funkcję stabilizatorów dla sportowców, dzięki czemu są znacznie chętniej wybierane przez mężczyzn niż pończochy czy rajstopy. Opaska uciskowa na żylaki jest produktem przeznaczonym dla osób obojga płci, które szukają produktu kompresyjnego dla sportowców. Markowe opaski kompresyjne dla osób aktywnych fizycznie są wygodne w użytkowaniu i zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo zarówno w trakcie, jak i po treningu.

Jak działają opaski uciskowe na żylaki?

Leczenie uciskowe to obecnie jedna z najczęściej stosowanych metod w profilaktyce i terapii żylaków. Kompresjoterapia cieszy się sporym zainteresowaniem również wśród sportowców, którzy coraz chętniej zakładają opaski uciskowe na czas intensywnego wysiłku fizycznego. Opaska uciskowa sprawia, że dochodzi do kompresji tkanek, co skutkuje lepszym ukrwieniem wybranych partii ciała. W ten sposób komórki mięśniowe są lepiej dotleniane, a mięśnie pracują efektywnej. Korzystając z opaski kompresyjnej, możesz znacząco podnieść jakość swoich treningów i sprawić, że regeneracja po intensywnej aktywności fizycznej będzie krótsza, a ból pojawiający się często po treningu – znacznie mniejszy. 

Kiedy zacząć nosić opaski kompresyjne?

Sportowcy są grupą szczególnie narażaną na przypadkowe urazy. Aby zapobiec bolesnym kontuzjom, które leczone są miesiącami, warto zaopatrzyć się w profilaktyczne opaski kompresyjne przeznaczone do zakładania na czas treningu. Wysokiej jakości opaski uciskowe od cenionych producentów częściowo eliminują wstrząsy docierające do struktur mięśniowych, zmniejszając ryzyko kontuzji. Po opaski kompresyjne powinny więc sięgnąć osoby, które pragną zapobiec przypadkowym urazom, a także sportowcy po przebytych urazach, którym zależy na tym, by ochronić swoje mięśnie przed kolejnymi kontuzjami. Opaski kompresyjne są szczególnie polecane osobom zawodowo lub hobbystycznie uprawiającym kolarstwo, bieganie czy triathlon. Opaski można stosować zarówno w czasie treningów, jak i podczas zawodów sportowych.

Opaski uciskowe na żylaki dla sportowców

Markowe opaski uciskowe dostępne w naszej ofercie sprawdzają się doskonale jako wsparcie terapii urazów sportowych, których wynikiem jest obrzęk. Opaska uciskowa na żylaki polecana jest więc przede wszystkim sportowcom, którym zależy na szybkiej rekonwalescencji po przebytym urazie lub stosowaniu kompresjoterapii w celach profilaktycznych. Opaski kompresyjne mogą być zakładane w trakcie lub bezpośrednio po intensywnym wysiłku fizycznym – w celu przyspieszenia regeneracji mięśni. Potrzebujesz pomocy przy wyborze opaski uciskowej dla sportowców? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy dobrać opaskę, która podniesie komfort twojego życia, zwiększy wydajność mięśni podczas wysiłku, ułatwi regenerację po treningu i zapobiegnie przypadkowym kontuzjom.

Made with pride by Expansio