Znajdź swój

rozmiar

Lista produktów marki SIGVARIS

Strona główna > Marki > SIGVARIS > Producenci

Pończochy i podkolanówki przeciwżylakowe SIGVARIS

SIGVARIS jest jednym z najbardziej znanych producentów wyrobów kompresyjnych na świecie i od ponad 150 lat jest innowatorem w dziedzinie kompresjoterapii. Firma stworzyła 3 główne linie produkcyjne:

SIGVARIS WELL BEING

Rajstopy, podkolanówki i pończochy uciskowe Sigvaris stworzone, aby zapobiegać powstawaniu poważnych problemów żylnych. Zadaniem tych produktów jest złagodzenie pierwszych dolegliwości, takich jak uczucie ciężkości, zmęczenie i opuchlizna nóg. Doskonale sprawdzą się w przypadku, dalekich podróży, ciąży, albo gdy spędzasz dużo czasu w pozycji siedzącej lub stojącej. Gama produktów SIGVARIS WELL BEING obejmuje podkolanówki podróżne Traveno, produkty profilaktyczne Delilah i Samson oraz Highlight.

SIGVARIS MEDICAL

Ta linia jest niezastąpionym elementem terapii uciskowej stosowanej w celu leczenia zaburzeń żylnych i chorób układu limfatycznego, a także w celu zapobiegania zakrzepicy żylnej.

W ramach linii SIGVARIS MEDICAL do wyboru mamy kilka serii:

 - SIGVARIS Top Fine Select - seria ekonomiczna w doskonałej cenie.
 - SIGVARIS Cotton - seria z bawełną, idealna dla alergików.
 - SIGVARIS Traditional - niezwykle trwała, wykonana z gumy naturalnej i  wykorzystywana w przypadku obrzęków limfatycznych.
 - SIGVARIS Magic– eleganckie pończochy, rajstopy i podkolanówki przeciwżylakowe Sigvaris przeznaczone dla kobiet
 - SIGVARIS James – podkolanówki uciskowe dla mężczyzn
 - SIGVARIS Comfort - miękka i wygodna seria całkowicie kryjąca nogi.
 - SIGVARIS Thrombo - produkty okołooperacyjne.
 - SIGVARIS Diabetic Compression Socks - podkolanówki uciskowe dla diabetyków.
 - SIGVARIS Ulcer X - podkolanówki stosowane w terapii owrzodzeń żylnych.

Ogromnym atutem produktów Sigvaris jest elastyczna tabela pomiarowa, która pozwala dopasować odpowiedni rozmiar, nawet w przypadku mniej standardowych gabarytów. Jeśli nie uda nam się znaleźć odpowiedniego rozmiaru, producent umożliwia szycie produktów kompresyjnych na miarę.

SIGVARIS SPORTS

Sportowe produkty z linii SIGVARIS pomagają poprawić wyniki, zwiększają wydajność oraz skracają czas regeneracji po intensywnej aktywności fizycznej.

1
2
3
...
6
Made with pride by Expansio