Znajdź swój

rozmiar

Lista produktów marki VENOFLEX

Strona główna > Marki > VENOFLEX > Producenci

Wyroby kompresyjne Venoflex – pończochy, rajstopy i podkolanówki

Od 1991 roku marka Venoflex produkuje damskie i męskie wyroby kompresyjne o stopniowanym ucisku. Poszczególne produkty dostępne są w dwóch klasach kompresji: CCL1 (18-21 mmHg) i CCL2 (23-32 mmHg). Rajstopy, pończochy i podkolanówki kompresyjne Venoflex występują w kilku kolorach, wzorach i długościach.

Pończochy Venoflex

Jednym z popularnych produktów Venoflex są pończochy dla kobiet i mężczyzn. Choć ten element garderoby kojarzy się najczęściej z paniami, Venoflex wspiera również panów w codziennej walce ze skurczami, opuchlizną nóg i żylakami. Specjalnie z myślą o mężczyznach powstała seria ELEGANCE złożona z pończoch samonośnych uciskowych Venoflex. Pończochy męskie stanowią idealny dodatek do garniturów czy eleganckich spodni. Produkt wykonany jest z cienkiego materiału i wygląda jak eleganckie skarpety.

Kolekcja pończoch Venoflex to także 5 serii damskich:

• SECRET z półprzezroczystego materiału o strukturze miękkiej siateczki,

• SECRET OPAQUE z kryjącego materiału o strukturze miękkiej siateczki,

• MICRO z hipoalergicznej mikrofibry (także w wersji dla pań z szerokimi udami),

• KOKOON z miękkiej, nieprzezroczystej mikrofibry,

• INCOGNITO ABSOLU z poliamidu i elastanu.

Rajstopy Venoflex

Kolekcja rajstop Venoflex przeznaczona jest wyłącznie dla kobiet. Rajstopy przeciwżylakowe damskie usprawniają krążenie krwi w kończynach, a zastosowane parametry uciskowe chronią przed bólem, przeciążeniami i powstawaniem żylaków. Wygodny krój, praktyczność oraz szeroki wybór kolorów, wzorów i długości mają znaczący wpływ na codzienny komfort. Do wyboru 5 serii rajstop Venoflex zróżnicowanych pod względem zastosowanego materiału. W kolekcji Venoflex znalazły się również rajstopy dla kobiet w ciąży (serie SECRET i KOKOON).

Podkolanówki Venoflex

Wśród najchętniej wybieranych produktów kompresyjnych Venoflex znajdują się podkolanówki na obrzęki dla kobiet i mężczyzn. Serie FAST Cotton (z bawełną), FAST Laine (z wełną merynosów) oraz FAST Lin (z lnem i wiskozą) powstały z myślą o damskich i męskich potrzebach. Z kolei seria ELEGANCE jest adresowana wyłącznie do panów i doskonale nadaje się do stylizacji eleganckich oraz casualowych. Wśród produktów Venoflex znalazły się także podkolanówki damskie z serii INCOGNITO ABSOLU, KOKOON, MICRO, SECRET i SECRET OPAQUE.

1
2
3
4
Made with pride by Expansio