Znajdź swój

rozmiar

Lista produktów marki PANI TERESA

Strona główna > Marki > PANI TERESA > Producenci

Lista produktów marki Pani Teresa - Podkolanówki uciskowe, rajstopy przeciwżylakowe 

Pani Teresa swoją linię produkcyjną podzieliła na kilka serii: Classic, Premium,  Delicte, Soft i Travel.

Pani Teresa CLASSIC

Seria CLASSIC przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy stosują produkty kompresyjne na co dzień. Pani Teresa CLASSIC dostępna jest w I i II klasie kompresji.

Pani Teresa PREMIUM

Seria PREMIUM przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn, którzy wybierają produkty o wyższym standardzie wykonania. Produkty tej serii cechuje delikatniejszy splot materiału oraz dłuższa wytrzymałość. Seria Premium dostępna jest w I i II klasie kompresji.

Pani Teresa DELICATE

Seria DELICATE wyprodukowana z myślą o kobietach które cenią sobie zdrowie i dyskrecję. Delikatność i transparentne wykonanie sprawia, że są praktycznie niezauważalne. Pończochy, rajstopy i podkolanówki przeciwżylakowe Pani Teresa z serii Delicate są dostępne w I klasie kompresji.

Pani Teresa SOFT

To doskonały produkt przeznaczony dla kobiet dbających o profilaktykę. Zmienny i stopniowany ucisk (10-14 mmHg) przynosi ulgę i uczucie lekkości przy regularnym stosowaniu. Doskonale sprawdza się na co dzień zarówno w czasie pracy jak i w czasie wolnym.

Pani Teresa TRAVEL

Podkolanówki uciskowe Pani Teresa dla podróżujących lub osób spędzających większość dnia w pozycji siedzącej. Skarpety Travel wykorzystując zmienny i stopniowany ucisk (15-21 mmHg) dają poczucie ulgi nawet po całym dniu dniu spędzonym w samochodzie lub biurze.

1
2
3
Made with pride by Expansio