Znajdź swój

rozmiar

SOLIDEA - Rajstopy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty SOLIDEA > SOLIDEA - Rajstopy uciskowe
1
2

Solidea to znana marka produktów kompresyjnych dla kobiet i mężczyzn. Znajdziesz tu eleganckie rajstopy profilaktyczne oraz produkty w dwóch klasach kompresji medycznej. Produkty uciskowe marki Solidea wykonane są z poliamidu i elastanu. Stosuje się je w profilaktyce i niewydolności żylnej. 

Solidea rajstopy uciskowe Wonder Model dla kobiet

Rajstopy uciskowe Solidea Wonder Model są niezwykle elastyczne i wygodne. Stopniowa kompresja wspiera proces choroby żylnej i poprawia krążenie. Rajstopy, dzięki komfortowej części majtkowej, doskonale modelują sylwetkę i wysmuklają brzuch. Posiadają również antystresową podeszwę oraz system higieny Sanitized, który zapewnia świeżość przez cały dzień. Dostępne są w kilku klasycznych kolorach i w wersji z zamkniętymi i otwartymi palcami. 

Solidea rajstopy uciskowe Wonder Model Plus Line

Solidea rajstopy uciskowe Plus Line to seria dla osób, które ze względu na zastój żylny wykazują szczególne tendencje do obrzęków lub powikłań. Dostępne są w wersji z zamkniętymi i otwartymi palcami, przy czym modele bez palców dedykowane są osobom z troficznym zaburzeniem skóry lub haluksami. Linia Plus Line polecana jest przy leczeniu żylaków oraz kobietom, które przebywają długo w pozycji stojącej lub siedzącej.

Solidea rajstopy uciskowe koronkowe

Rajstopy koronkowe marki Solidea to połączenie profilaktyki żylnej z niezwykle eleganckim wyglądem. Produkty te zalecane są kobietom, które pozostają przez długi czas w pozycji stojącej albo siedzącej. To również idealna propozycja dla kobiet, które często podróżują samolotem lub noszą szpilki.

Solidea rajstopy uciskowe Dynamic dla mężczyzn

Ta seria rajstop uciskowy przeznaczona jest dla mężczyzn. Elastyczna i łatwa do założenia tkanina zapewnia komfort noszenia przez cały dzień. Zawarte w niej jony srebra zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Made with pride by Expansio