Znajdź swój

rozmiar

MEDI - Rajstopy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty MEDI > MEDI - Rajstopy uciskowe
1
2

Rajstopy uciskowe Medi to doskonała propozycja w przypadku terapii u pacjentów z ryzykiem wystąpienia żylaków. Oczywiście tego typu produkty powinny być zawsze zalecone przez lekarza. 

Rajstopy uciskowe Medi dla kobiet w ciąży

Wśród bogatej oferty rajstop Medi znajdziesz modele dedykowane kobietom w ciąży, które zapobiegają gromadzeniu się płynu w okolicy kostek. Rajstopy te wyróżniają się wyjątkowo miękką częścią majtek, która rośnie razem z brzuchem, zapewniając maksymalny komfort noszenia. Rajstopy dla kobiet w ciąży dostępne są w kolekcji Mediven Elegance, która wyróżnia się niezwykle delikatnym materiałem, dostępnym w wielu modnych kolorach, oraz w serii Medi Mediven Plus o właściwościach bardziej kryjących i z większym stopniem kompresji. Rajstopy Medi zalecane są kobietom skarżącym się na ból w nogach i obrzęki oraz w przypadku zagrożenia żylakami.

Rajstopy Medi Mediven Comfort i Sheer & Soft

Rajstopy z serii Comfort są dedykowane osobom o wrażliwej skórze. Bardzo wygodnie się je zakłada i zdejmuje. Z kolei rajstopy Medi Sheer & Soft wyróżniają się delikatnością i transparentnym materiałem, który idealnie sprawdzi się w sezonie wiosenno-letnim. 

Medi Mediven Plus dla mężczyzn

Seria Medi Mediven Plus oferuje również trwałe i mocne męskie kalesony uciskowe o 1, 2 i 3 stopniu kompresji. Kryjący materiał maskuje nieestetyczne pajączki i żylaki, a przy tym jest niezwykle wygodny i gwarantuje komfort noszenia. 

Medi rajstopy – komfort i funkcjonalność

Medi rajstopy, podobnie jak pozostała gama produktów tej marki, nie zawierają lateksu, co czyni je bezpiecznymi i przyjaznymi dla skóry. Można je prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej. Rajstopy Medi doskonale odprowadzają wilgoć, dlatego można je nosić niezależnie od pory roku. 

Made with pride by Expansio