Znajdź swój

rozmiar

SIGVARIS - Rajstopy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty SIGVARIS > SIGVARIS - Rajstopy uciskowe
1
2

Szwajcarska marka Sigvaris to bardzo szeroki asortyment wysokiej jakości produktów kompresyjnych o atrakcyjnym wyglądzie i wysokim komforcie noszenia. Rajstopy Sigvaris znajdziesz w bardzo różnych zakresach uciskowych, od profilaktyki dla kobiet w ciąży po 3 stopień kompresji. 

Rajstopy uciskowe Sigvaris Cotton Essential

Rajstopy uciskowe Cotton Essential z dodatkiem bawełny to idealny produkt dla alergików i osób o wrażliwej skórze. Doskonale nadają się do codziennego użytku. 

Sigvaris rajstopy Top Fine Select

Top Fine Select to seria ekonomiczna rajstop Sigvaris. Mimo atrakcyjnej ceny, rajstopy te wyróżniają się wysoką rozciągliwością, co niewątpliwie ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie. To idealne produkty do codziennego noszenia. Mają delikatnie kryjący, gładki materiał i dostępne są w I i II stopniu kompresji oraz w dwóch uniwersalnych kolorach – beżowym i czarnym. 

Rajstopy Sigvaris dla kobiet w ciąży

W bogatym asortymencie rajstop Sigvaris znajdziesz modele dedykowane kobietom w ciąży. Zarówno w eleganckiej serii Magic, jak i bawełnianej serii Cotton. Również profilaktyczne rajstopy Sigvaris Delilah oferują specjalne modele dla kobiet w ciąży. Tego typu rajstopy kompresyjne zapobiegają gromadzeniu się płynu w okolicy kostek i niwelują opuchliznę nóg. Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży charakteryzują się wyjątkowo miękką częścią majtek, która może rosnąć razem z brzuchem. 

Sigvaris – rajstopy dla mężczyzn

W ofercie tej marki znajdziesz również męskie rajstopy uciskowe Sigvaris Traditional z dodatkiem gumy. Są to modele bardzo mocne i wytrzymałe. Charakteryzują się wysoką skutecznością medyczną i stosuje się je w przypadku poważniejszych schorzeń.

Made with pride by Expansio