Znajdź swój

rozmiar

Lista produktów marki ARIES

Strona główna > Marki > ARIES > Producenci

Rajstopy, podkolanówki i pończochy przeciwżylakowe Aries

Aries produkuje medyczne wyroby uciskowe w trzech klasach kompresji:

Aries AVICENUM 140

Wyroby pończosznicze Aries pierwszej klasy kompresji łagodzą objawy niewydolności żylnej oraz uczucia zmęczenia i napięcia w nogach. Podkolanówki, pończochy i  rajstopy przeciwżylakowe Aries z tej serii dostępne są w wersji transparentnej (przezroczystej) oraz wersji z mikrofibrą.

Aries AVICENUM 360

Produkty uciskowe Aries w drugiej klasie kompresji wspomagają prawidłowe działanie zastawek żylnych, stabilizują  krążenie krwi i są niezastąpionym elementem terapii uciskowej. Seria ta cechuje się dość dobrym kryciem oraz dużą elastycznością materiału. Nowością są produkty Aries 360 Fine – podkolanówki i pończochy przeciwżylakowe Aries w wersji transparentnej (przezroczystej), która adresowana jest głównie do kobiet.

Aries AVICENUM 520

Medyczne pończochy uciskowe Aries trzeciej klasy kompresji przeznaczone do leczenia chronicznej niewydolności żył i obrzęków limfatycznych. Stosowane przy zaawansowanym stadium przewlekłej niewydolności żylnej.

Uciskowe produkty profilaktyczne Aries

Aries AVICENUM 70

Rajstopy, pończochy i podkolanówki uciskowe Aries, które łagodzą rozpoczynające się uczucie zmęczenia i napięcia w nogach.

Aries AVICENUM 70 TRAVEL

Profilaktyczne podkolanówki uciskowe Aries, które idealnie sprawdzą się podczas podróży, ale także podczas codziennego użytkowania. Skutecznie wpływają na poprawę krążenia krwi oraz łagodzą uczucie bólu i zmęczenia nóg.

Aries AVICENUM 310

Podkolanówki uciskowe Aries z 60% zawartością bawełny przyczyniają się do wspierania ścian żył, poprawiają krążenie krwi i zapobiegają obrzękom nóg.

1
2
Made with pride by Expansio