Znajdź swój

rozmiar

Podkolanówki przeciwżylakowe

Strona główna > Kompresja lecznicza > Podkolanówki przeciwżylakowe

Jakiego produktu kompresyjnego szukasz?

Zaznacz jedną, lub kilka opcji, a my pomożemy Ci znaleźć idealny dla Ciebie produkt.

Resetuj filtry

ARIES Avicenum 360 MICRO Podkolanówki uciskowe CCL2
bestseller

dostępne kolory:

111,90 zł
1
2
3
...
12

Podkolanówki uciskowe

Podkolanówki przeciwżylakowe uciskowe to produkty profilaktyczne i lecznicze przeznaczone dla kobiet oraz mężczyzn. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów, takich jak poliamid, elastan, bawełna czy nylon, nasze podkolanówki przeciwżylakowe są miękkie, elastyczne i antybakteryjne, a technologie zastosowane przez producentów zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Przygotowaliśmy markowe podkolanówki przeciwzakrzepowe z palcami otwartymi i zamkniętymi m.in od Sigvaris Aries – cenionych producentów podkolanówek profilaktycznych i medycznych.

Podkolanówki przeciwżylakowe męskie i damskie

Większość podkolanówek w naszej ofercie należy do produktów unisex, które przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Podkolanówki przeciwżylakowe męskie i damskie dostępne są w neutralnych kolorach, takich jak czarny, brązowy, carbon, granatowy, antracyt, czekoladowy i biały. Przygotowaliśmy także podkolanówki antyżylakowe z kolekcji Sigvaris Magic dla kobiet, które pragną łączyć modę ze zdrowiem. Sigvaris Magic to podkolanówki uciskowe na żylaki dostępne w 9 modnych kolorach i 12 rozmiarach.

Podkolanówki uciskowe profilaktyczne oraz medyczne

Podkolanówki uciskowe na żylaki dzielimy na produkty profilaktyczne oraz medyczne. Podkolanówki profilaktyczne przeciwżylakowe przeznaczone są dla osób, które pragną zapobiegać występowaniu żylaków, natomiast podkolanówki medyczne 1, 2 i 3 klasy kompresji to produkty skierowane do kobiet i mężczyzn cierpiących na łagodną, średnio zaawansowaną oraz zaawansowaną chorobę żylakową.

Podkolanówki profilaktyczne przeciwżylakowe

Produkty profilaktyczne adresowane są do osób obciążonych dziedzicznymi predyspozycjami do powstawania żylaków. Pragnąc zapobiec występowaniu tego typu dolegliwości, warto odpowiednio wcześnie sięgnąć po podkolanówki profilaktyczne przeciwżylakowe o niskim ucisku 12-17 mmHg. Podkolanówki uciskowe profilaktyczne poprawiają krążenie i chronią kończyny przed chorobą żylakową.

Podkolanówki antyżylakowe 1 klasy ucisku

Kategorię produktów leczniczych otwierają podkolanówki uciskowe 1 stopnia kompresji, które przeznaczone są dla osób odczuwających pierwsze objawy choroby żylakowej, takie jak: uczucie ciężkości i zmęczenia nóg oraz łagodne żylaki bez znacznego obrzęku (także w czasie ciąży). Podkolanówki przeciwżylakowe o ucisku 18-23 mmHg adresowane są również do pacjentów unieruchomionych (jako element profilaktyki zakrzepicy i zatorowości) oraz do osób podróżujących.

Podkolanówki lecznicze 2 klasy ucisku

Podkolanówki antyżylakowe 2 stopnia kompresji przeznaczone są dla osób z chorobą żylakową, której towarzyszy łagodny obrzęk, a także dla kobiet z wyraźnymi żylakami ciążowymi. Oprócz tego podkolanówki przeciwzakrzepowe 2 klasy polecane są również osobom z powierzchowną i głęboką zakrzepicą żylną, przewlekłą niewydolnością żylną, zespołem pozakrzepowym i obrzękiem pourazowym. Przeciwżylakowe podkolanówki o ucisku 23-32 mmHg to także najlepszy wybór w stanach pooperacyjnych (po zabiegach ablacji termicznej, skleroterapii i chirurgii żył), w terapii wygojonego owrzodzenia żylnego oraz w profilaktyce zespołu pozakrzepowego, zakrzepicy żył głębokich i obrzęków.

Podkolanówki medyczne 3 klasy ucisku

Najbardziej zaawansowane podkolanówki lecznicze o ucisku 34-46 mmHg przeznaczone są dla osób z wyraźnymi żylakami z ciężkim obrzękiem, poważną przewlekłą niewydolnością żylną, aktywnymi i powracającymi owrzodzeniami, poważnymi obrzękami pourazowymi oraz obrzękami limfatycznymi. Podkolanówki medyczne uciskowe 3 stopnia kompresji to najwyższej jakości produkty lecznicze dostępne w naszej ofercie.

Podkolanówki uciskowe – cena i rozmiary

Zastanawiasz się, ile kosztują dobre podkolanówki uciskowe? Cena podkolanówek zależy od ich rodzaju – najtańsze więc będą podkolanówki profilaktyczne przeciwżylakowe, a najdroższe podkolanówki medyczne 3 klasy kompresji. Jeśli chodzi o podkolanówki na żylaki, cena oferowanego przez nas asortymentu zależy także od producenta. Wysokiej jakości podkolanówki uciskowe przeciwżylakowe w rozmiarach S-XXL znajdziesz wśród produktów Aries. Z kolei dla klientów szukających podkolanówek z najwyższej półki w rozmiarach XXS-XL Plus przygotowaliśmy podkolanówki na żylaki marki Sigvaris.

Made with pride by Expansio