Znajdź swój

rozmiar

Lista produktów marki Veera

Strona główna > Marki > Veera > Producenci

Bielizna kompresyjna Veera – podkolanówki, pończochy i rajstopy

Od 1999 marka Veera produkuje bieliznę uciskową dla kobiet i mężczyzn. Ideą marki jest tworzenie produktów kompresyjnych na miarę XXI wieku, które zapewniają lekkość i świeżość. Produkty Veera to testowane klinicznie wyroby medyczne wyposażone w precyzyjne strefy ucisku. Veera to podkolanówki, pończochy i rajstopy uciskowe dostępne w wersji profilaktycznej (8-17 mmHg) oraz w dwóch klasach kompresji: CCL1 (18-21 mmHg) i CCL2 (23-32 mmHg). Dzięki wykorzystaniu technologii jonów srebra Silver+ produkty Veera mają działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.

Wyroby kompresyjne Veera 40 DEN, 70 DEN i 140 DEN

Wśród pończoch, rajstop i podkolanówek Veera dostępne są produkty 40 DEN i 70 DEN do celów profilaktycznych, a także bielizna kompresyjna 140 DEN w I klasie kompresji medycznej (CCL1). Ucisk poniżej 18 mmHg jest uważany za profilaktyczny i przeznaczony dla osób skarżących się na zmęczone, bolące i ciężkie nogi. Z kolei kompresja powyżej 18 mmHg adresowana jest do osób z lekką niewydolnością żylną, zakrzepicą żył powierzchniowych czy żylakami pojawiającymi się w okresie ciąży. Specjalnie dla ciężarnych Veera stworzyła też rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży 70 DEN i 140 DEN.

Pończochy, podkolanówki i rajstopy Veera FORTE

Linia medyczna Veera FORTE to pończochy, rajstopy i podkolanówki przeciwżylakowe w I i II klasie ucisku adresowane do osób cierpiących na przewlekłe problemy z krążeniem. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości poliamidu i elastanu Veera FORTE to miękkie i komfortowe produkty uciskowe dla kobiet oraz mężczyzn. Dla podwyższenia trwałości produktów na części palcowej i pięcie występuje specjalne wzmocnienie, a delikatny ściągacz nie powoduje dyskomfortu nawet przy całodziennym noszeniu.

Pończochy i podkolanówki uciskowe Veera dla mężczyzn

Panowie również mogą czerpać korzyści z kompresyjnych produktów Veera. Podkolanówki męskie SKIN LIFE 70 DEN (13-17 mmHg) powstały z myślą o codziennej profilaktyce i zostały wykonane z bakteriostatycznego włókna Skin Life, które zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Z kolei męskie podkolanówki uciskowe TRAVEL 140 DEN (18-21 mmHg) przynoszą ulgę zmęczonym nogom, poprawiają krążenie krwi i zapobiegają pierwszym zmianom żylakowym. Panowie mogą także sięgać po pończochy i podkolanówki unisex z serii Veera FORTE.

1
2
Made with pride by Expansio