Znajdź swój

rozmiar

Koszulki kompresyjne

Strona główna > Kompresja sportowa > Koszulki kompresyjne

Jakiego produktu kompresyjnego szukasz?

Zaznacz jedną, lub kilka opcji, a my pomożemy Ci znaleźć idealny dla Ciebie produkt.

Resetuj filtry

dostępne kolory:

169,00 zł

Kompresjoterapia jest od lat stosowana w medycynie jako metoda lecznicza i profilaktyczna, jednak coraz częściej sięgają po nią również producenci odzieży sportowej, którzy doceniają jej niezwykłe właściwości. Wśród dostępnych produktów kompresyjnych dla sportowców dużą popularnością cieszą się koszulki kompresyjne, które polecane są zarówno amatorom, jak i zawodowcom. Po koszulki kompresyjne męskie i damskie najczęściej sięgają osoby ćwiczące na siłowni, a także biegacze i rowerzyści, którzy szukają sposobu na szybką regenerację mięśni po wysiłku.

Koszulki kompresyjne na siłownię i na rower

Odzież kompresyjna najlepiej sprawdza się podczas treningów o dużej intensywności, kiedy mięśnie są szczególnie narażone na mikrourazy. To właśnie dlatego do najczęstszych użytkowników koszulek uciskowych możemy zaliczyć osoby regularnie uczęszczające na siłownię. Koszulki kompresyjne na siłownię można stosować zarówno podczas, jak i po treningu, gdyż stopniowany ucisk nie tylko zapewnia mięśniom stabilność w trakcie wysiłku, lecz również przyspiesza ich regenerację. Popularność odzieży kompresyjnej widoczna jest także wśród rowerzystów i biegaczy, którzy pokonują długodystansowe trasy treningowe lub uczestniczą w zawodach. Profesjonalne koszulki kompresyjne na rower nie ograniczają ruchów, zapewniają anatomiczne dopasowanie do ciała oraz są wykonane z oddychającego, szybkoschnącego i termoaktywnego materiału, który zapewnia najwyższy komfort i zapobiega otarciom.

Sportowe koszulki kompresyjne – jakie są ich zalety?

Profesjonalne koszulki kompresyjne damskie i męskie od renomowanych producentów, dostępne w naszym sklepie internetowym, to najwyższej jakości odzież uciskowa przeznaczona dla sportowców. Sportowe koszulki kompresyjne minimalizują wibracje wytwarzające się w trakcie intensywnego treningu, wspomagają funkcjonowanie układu oddechowego i układu krążenia, zapobiegają otarciom i zapewniają optymalną temperaturę podczas ćwiczeń. Prawidłowo dobrane koszulki kompresyjne nie mogą być ani za ciasne, ani za luźne. Jeśli pierwszy raz sięgasz po odzież kompresyjną i nie wiesz, jak wybrać odpowiedni rozmiar, skontaktuj się z nami – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy dobrać dopasowane koszulki kompresyjne do biegania, na rower lub na siłownię.

Made with pride by Expansio