Znajdź swój

rozmiar

Producenci

Strona główna > Marki

To co wyróżnia produkty SIGVARIS to przede wszystkim wysoka jakość, doskonałe tkaniny, naturalne włókna oraz piękny wygląd. Cechy te pozwolą zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroki asortyment jakim może pochwalić się marka Sigvaris sprawia, że każdy jest w stanie dobrać dla siebie najlepszy produkt uciskowy.
Jako światowy lider w branży, szwajcarska marka Sigvaris, dystrybuuje wyroby kompresyjne do ponad 60 krajów na 6 kontynentach.  

Jakie produkty posiada firma Sigvaris?

Produkty profilaktyczne - rajstopy, podkolanówki i pończochy uciskowe Sigvaris stworzone, aby zapobiegać powstawaniu poważnych problemów żylnych. Zadaniem tych produktów jest złagodzenie pierwszych dolegliwości, takich jak uczucie ciężkości, zmęczenie i opuchlizna nóg. Doskonale sprawdzą się w przypadku, dalekich podróży, ciąży, albo gdy spędzasz dużo czasu w pozycji siedzącej lub stojącej. Gama produktów Sigvaris Well Being obejmuje podkolanówki podróżne TRAVENO, produkty profilaktyczne DELILAH i SAMSON oraz HIGHLIGHT. 

Produkty medyczne w I, II i III klasie kompresji - ta linia jest niezastąpionym elementem terapii uciskowej stosowanej w celu leczenia zaburzeń żylnych i chorób układu limfatycznego, a także w celu zapobiegania zakrzepicy żylnej.

W ramach tej linii do wyboru mamy kilka serii:

 - TOP FINE SELECT - seria ekonomiczna w doskonałej cenie.
 - COTTON - seria z bawełną, idealna dla alergików.
 - TRADITIONAL - niezwykle trwała, wykonana z gumy naturalnej i  wykorzystywana w przypadku obrzęków limfatycznych.
 - MAGIC– eleganckie pończochy, rajstopy i podkolanówki przeciwżylakowe Sigvaris przeznaczone dla kobiet
 - JAMES – podkolanówki uciskowe dla mężczyzn
 - COMFORT - miękka i wygodna seria całkowicie kryjąca nogi.
 - THROMBO - produkty okołooperacyjne.
 - DIABETIC COMPRESSION SOCKS- podkolanówki uciskowe dla diabetyków.
 - ULCER X - podkolanówki stosowane w terapii owrzodzeń żylnych.

Ogromnym atutem produktów Sigvaris jest elastyczna tabela pomiarowa, która pozwala dopasować odpowiedni rozmiar, nawet w przypadku mniej standardowych gabarytów. Jeśli nie uda nam się znaleźć odpowiedniego rozmiaru, producent umożliwia szycie produktów kompresyjnych na miarę.

Sigvaris SPORTS - Sportowe produkty z linii Sigvaris pomagają poprawić wyniki, zwiększają wydajność oraz skracają czas regeneracji po intensywnej aktywności fizycznej.

Made with pride by Expansio