Znajdź swój

rozmiar

Producenci

Strona główna > Marki

MEDI to jeden z najpopularniejszych producentów wyrobów kompresyjnych na świecie. I nic dziwnego! Produkty MEDI spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości, innowacji i wzornictwa. Zostały zaprojektowane i wyprodukowane w sposób maksymalnie ułatwiający ich stosowanie oraz w celu zapewnienia jak najlepszych wyników terapeutycznych. Szeroka gama modeli pozwala na idealne dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb.

PRODUKTY UCISKOWE DLA KOBIET:

- Mediven ELEGANCE - podkolanówki, rajstopy i pończochy uciskowe MEDI, które swoim wyglądem w żaden sposób nie przypominają wyrobów przeciwżylakowych.
- Mediven SHEER&SOFT - to produkty zaprojektowane specjalnie dla kobiet. Delikatna i transparentna tkanina sprawia, że pończochy uciskowe MEDI są nie tylko niezwykle komfortowe w noszeniu, ale także pięknie wyglądają na nogach.

PRODUKTY UCISKOWE DLA MĘŻCZYZN:

- Mediven FOR MEN - bardzo atrakcyjne i komfortowe męskie podkolanówki uciskowe MEDI w biznesowym designie.
- Mediven ACTIVE - to wyjątkowo trwałe podkolanówki przeciwżylakowe MEDI ze wzmocnioną piętą, które wyglądają jak zwykłe skarpetki.

PRODUKTY UNISEX:

- Mediven DUOMED - atrakcyjna cenowo seria ekonomiczna.
- Mediven PLUS - niezwykle trwałe produkty uciskowe.
- Mediven COMFORT - podkolanówki, pończochy i rajstopy przeciwżylakowe, które dzięki swojej delikatności i miękkości zapewniają maksymalny komfort noszenia.
- Mediven FORTE - najmocniejsze produkty uciskowe, które sprawdzą się w przypadku leczenia obrzęków limfatycznych.
- Mediven TRAVEL - wygodne podkolanówki MEDI dla podróżujących.

Made with pride by Expansio