Znajdź swój

rozmiar

Producenci

Strona główna > Marki

Marka Pani Teresa od 2015 roku jest częścią międzynarodowej szwajcarskiej grupy SIGVARIS, największego światowego koncernu produkującego dzianiny medyczne. Jednak wyroby Pani Teresa, zarówno ortopedyczne jak i kompresyjne, cieszą się w Polsce uznaniem już od prawie 30 lat. Głównym atutem marki Pani Teresa jest korzystna relacja ceny do jakości produktów.

Wśród dostępnych produktów kompersyjnych mamy do wyboru:

- rajstopy uciskowe
- pończochy uciskowe
- podkolanówki uciskowe
- półrajstopy uciskowe
- skarpety medyczne

Pani Teresa swoją linię produkcyjną podzieliła na kilka serii: Classic, Premium,  Delicte, Soft i Travel.

Seria CLASSIC -  przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy stosują produkty kompresyjne na co dzień. Seria classic dostępna jest w I i II klasie kompresji.

Seria PREMIUM - przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn, którzy wybierają produkty o wyższym standardzie wykonania. Produkty tej serii cechuje delikatniejszy splot materiału oraz dłuższa wytrzymałość. Seria Premium dostępna jest w I i II klasie kompresji.

Seria DELICATE -  wyprodukowana z myślą o kobietach które cenią sobie zdrowie i dyskrecję. Delikatność i transparentne wykonanie sprawia, że są praktycznie niezauważalne. Pończochy, rajstopy i podkolanówki przeciwżylakowe serii Delicate są dostępne w I klasie kompresji.

Seria SOFT to doskonały produkt przeznaczony dla kobiet dbających o profilaktykę. Zmienny i stopniowany ucisk (10-14 mmHg) przynosi ulgę i uczucie lekkości przy regularnym stosowaniu. Doskonale sprawdza się na co dzień zarówno w czasie pracy jak i w czasie wolnym.

Seria TRAVEL - podkolanówki dla podróżujących lub osób spędzających większość dnia w pozycji siedzącej. Skarpety Travel wykorzystując zmienny i stopniowany ucisk (15-21 mmHg) dają poczucie ulgi nawet po całym dniu dniu spędzonym w samochodzie lub biurze.

Made with pride by Expansio