Znajdź swój

rozmiar

Producenci

Strona główna > Marki

Maxis to czeski producent wyrobów kompresyjnych obecny na rynku od 1998 roku. Początkowo marka znana jedynie w Czechach, dziś zyskuje coraz większą popularność w całej Europie. Swój szybki rozwój firma zawdzięcza zastosowaniu wysokiej jakości włókien i precyzyjnemu wykonaniu na najlepszych maszynach MERZ Gmbh.
Producent kładzie szczególny nacisk na detale i wykończenie produktów, dbając o estetykę i komfort użytkowania.
Wysoka jakość wyrobów uciskowych w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiają, że produkty firmy Maxis stają się coraz bardziej popularne wśród polskich konsumentów.

Firma stworzyła 3 linie produkcyjne:

- Maxis MICRO (Ccl1, Ccl2) – podkolanówki, pończochy i rajstopy uciskowe przeznaczone dla kobiet i mężczyzn; wykonane z gładkiej, półkryjącej i matowej dzianiny z dużą zawartością mikrofibry. Dzięki specjalnej technologii tkania, są odpowiednie nawet dla osób o bardzo wrażliwej skórze.

- Maxis BRILLANT (Ccl1, Ccl2) – seria zaprojektowana specjalnie dla kobiet. Wysoka elastyczność materiału sprawia, że są one wyjątkowo wygodne w noszeniu oraz komfortowe w zakładaniu. Pełna gama produktów obejmuje rajstopy, pończochy oraz podkolanówki uciskowe, wykonane z delikatnie transparentnej oraz opalizującej dzianiny.

- Maxis COTTON (Ccl2) – podkolanówki i pończochy uciskowe z dodatkiem bawełny, która dzięki odpowiedniej technologii tkania ma bezpośredni kontakt ze skórą. Sprawia to, że produkty Maxis Cotton mogą być stosowane przez alergików oraz osoby o skórze wrażliwej. Seria ta wykonana z całkowicie kryjącej i matowej dzianiny dedykowana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Made with pride by Expansio