Znajdź swój

rozmiar

Producenci

Strona główna > Marki

Bauerfeind AG to niemiecka marka, która od ponad 80 lat jest jednym z wiodących na świecie producentów wyrobów medycznych. Rajstopy, pończochy i podkolanówki przeciwżylakowe Bauerfeind spełniają najwyższe standardy jakości, skuteczności i komfortu noszenia. Oprócz produktów medycznych stosowanych w profilaktyce i leczeniu dolegliwości żylnych, dostępne są również podkolanówki uciskowe przeznaczone dla sportowców.

PRODUKTY MEDYCZNE W I i II KLASIE UCISKU

Podkolanówki, pończochy i rajstopy uciskowe BAUERFEIND znajdują szerokie zastosowanie w nowoczesnej kompresjoterapii. Odznaczają się potwierdzoną klinicznie skutecznością, doskonałym składem materiałowym i nowoczesnym wzornictwem na miarę wymagań pacjenta. 

Produkty przeznaczone dla kobiet:

- Bauerfeind VenoTrain MICRO (Ccl1, Ccl2) dzięki dużej zawartości mikrofibry, zapewniają przyjemną lekkość podczas noszenia. 
- Bauerfeind VenoTrain LOOK  (Ccl1, CCc2) – błyszcząca i elegancka seria z efektem push-up, który podkreśla i modeluje sylwetkę.
- Bauerfeind VenoTrain DISCRETION  (CCc1) – wyjątkowo delikatna i elastyczna tkanina sprawia, że produkty z tej serii są przezroczyste, lekkie i stylowe.

Produkty dla mężczyzn oraz unisex:

- Bauerfeind VenoTrain Business (Ccl1, Ccl2) – delikatnie prążkowane podkolanówki uciskowe, zarówno męskie jak i damskie, z dodatkiem bawełny i włókna sportowego Tactel zapewniają doskonałą wygodę i termoregulację.

- Bauerfeind VenoTrain SOFT (Ccl1, Ccl2) – miękkie i wytrzymałe podkolanówki, rajstopy i pończochy uciskowe, przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Dzięki specjalnej technologii tkania, delikatnie masują skórę nóg podczas noszenia.

SPORTOWE SKARPETY KOMPRESYJNE 

Zaprojektowane specjalnie dla sportowców wspomagają wydolność fizyczną i regenerację.

- Podkolanówki kompresyjne BAUERFEIND TRAINING
- Podkolanówki kompresyjne BAUERFEIND PERFORMANCE

Made with pride by Expansio