Znajdź swój

rozmiar

Pończochy Uciskowe 2 Stopnia Kompresji

Strona główna > ABC Kompresji > Pończochy Uciskowe 2 Stopnia Kompresji
Data publikacji:

Na zdjęciu: Pończochy uciskowe Sigvaris

Pończochy lecznicze 2 stopnia kompresji

Pończochy lecznicze dzielimy ze względu na stopień kompresji na produkty pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia. Pierwszy stopień przeznaczony jest dla osób z lekkimi dolegliwościami, a trzeci stopień lekarze zalecają kobietom i mężczyznom cierpiącym na zaawansowaną chorobę żylakową. Pończochy uciskowe 2 stopnia kompresji to rozwiązanie pośrednie, które adresowane jest do osób z poważniejszymi dolegliwościami, łagodnymi obrzękami i po stanach pooperacyjnych.

Drugi, a zwłaszcza trzeci stopień kompresji musi być zalecony przez lekarza. Nie można samodzielnie podjąć decyzji o wyborze klasy ucisku.

Dla kogo pończochy uciskowe 2 stopnia kompresji?

CCL2, czyli 2 klasa kompresji, to oznaczenie pończoch o ucisku 23-32 mmHg. Produkty te przeznaczone są dla osób:

Pończochy przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji – męskie i damskie

W naszej ofercie znajdziesz pończochy przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji męskie oraz damskie. Większość produktów to pończochy unisex, czyli przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, które dostępne są w kolorze czarnym, białym i naturalnym. Przygotowaliśmy także pończochy przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji adresowane do kobiet, które pragną nosić modne pończochy lecznicze w kolorach takich jak granatowy, brązowy, piaskowy, szary czy indygo. Kolorowe pończochy uciskowe 2 stopnia dostępne są na specjalne zamówienie, a czas oczekiwania wynosi do 3 tygodni. Wybierając kolorowe pończochy uciskowe drugiego stopnia, dbasz o swoje zdrowie, a przy tym wyglądasz modnie i stylowo.

Pończochy przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji – rozmiary od XXS od XL Plus

Zapewniamy szeroki wybór rozmiarów pończoch, by nasi klienci mogli z łatwością dobrać pończochy uciskowe II stopnia, które są dopasowane i wygodne, a przy tym skuteczne. Aby znaleźć odpowiedni rozmiar, należy dokonać pomiarów obejmujących długość nogi oraz obwody: uda przy pośladku, środka uda, okolicy pod kolanem, łydki oraz okolicy kostki. Pamiętaj, by pomiarów dokonać rano, tuż po przebudzeniu, w pozycji stojącej – tylko wtedy otrzymasz wymierne wyniki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Tabeli Rozmiarów obejmującej od 3 do 12 rozmiarów – w zależności od producenta.

Markowe pończochy uciskowe 2 stopnia – cena

Pończochy uciskowe – 2 stopień kompresji dostępne w naszej ofercie to najwyższej jakości produkty medyczne pochodzące od najlepszych producentów, takich jak Sigvaris i Aries, których specjalnością są pończochy uciskowe 2 stopnia. Cena produktów Sigvaris i Aries jest zróżnicowana, lecz dobrej jakości pończochy możesz nabyć już poniżej 100 złotych. Jeśli jednak zależy Ci na najlepszych produktach w swojej kategorii, polecamy lecznicze pończochy przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji Sigvaris, które dostępne są w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów.

< poprzednia strona następna strona >
Udostępnij:
Produkty powiązane

SIGVARIS Cotton Essential THERMOREGULATING Pończochy uciskowe samonośne CCL2

SIGVARIS Top Fine Select Essential CLASSICAL Pończochy uciskowe samonośne CCL2

SIGVARIS Magic Style SEMITRANSPARENT Pończochy uciskowe samonośne CCL2

SIGVARIS Magic Style SEMITRANSPARENT Pończochy uciskowe CCL2 - kolory specjalne

SIGVARIS Cotton Essential THERMOREGULATING Pończochy uciskowe samonośne CCL2

SIGVARIS Top Fine Select Essential CLASSICAL Pończochy uciskowe samonośne CCL2

SIGVARIS Magic Style SEMITRANSPARENT Pończochy uciskowe samonośne CCL2

SIGVARIS Magic Style SEMITRANSPARENT Pończochy uciskowe CCL2 - kolory specjalne

Made with pride by Expansio