Znajdź swój

rozmiar

Podkolanówki Uciskowe - 2 Stopień Kompresji

Strona główna > ABC Kompresji > Podkolanówki Uciskowe - 2 Stopień Kompresji
Data publikacji:

Na zdjęciu: Podkolanówki uciskowe SIGVARIS

Podkolanówki uciskowe 2 stopnia należą do kategorii produktów leczniczych adresowanych do osób zmagających się ze średnio zaawansowaną chorobą żylakową. Podkolanówki przeciwżylakowe II stopnia to wybór pośredni między pierwszym i trzecim stopniem kompresji, wyróżniający się uciskiem rzędu 23-32 mmHg. Produkty z tej kategorii przeznaczone są dla kobiet oraz mężczyzn.

Podkolanówki medyczne uciskowe – 2 klasa kompresji – dla kogo?

Zgodnie z zaleceniami producentów podkolanówki uciskowe 2 stopnia Sigvaris i Aries przeznaczone są dla osób cierpiących na następujące dolegliwości: żylaki z łagodnym obrzękiem; wyraźne żylaki ciążowe; zakrzepica żylna; przewlekła niewydolność żylna; zespół pozakrzepowy; obrzęk pourazowy; przewlekła choroba żylna.

Podkolanówki medyczne uciskowe – 2 klasa kompresji sprawdzają się także u pacjentów w stanach pooperacyjnych, którzy przeszli zabiegi ablacji termicznej, chirurgii żył lub skleroterapii. Oprócz tego podkolanówki uciskowe 2 stopnia mogą być także stosowane w terapii wygojonego owrzodzenia żylnego oraz w profilaktyce zakrzepicy żył głębokich, obrzęków i zespołu pozakrzepowego.

Podkolanówki uciskowe męskie 2 stopnia

Lecznicze podkolanówki znacząco różnią się od tych dostępnych w sklepach z bielizną, gdyż są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Większość naszych produktów należy do kategorii unisex, a więc jest adresowana do osób obojga płci szukających najwyższej jakości podkolanówek leczniczych. Wszystkie podkolanówki uciskowe męskie 2 stopnia są dostępne w neutralnych kolorach, takich jak czarny, naturalny, brązowy, carbon i granatowy.

Markowe podkolanówki przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji – ceny i rozmiary

W naszej ofercie zgromadziliśmy wyłącznie markowe podkolanówki przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji. Ceny poszczególnych produktów zależą przede wszystkim od wybranego producenta. Wśród tańszych podkolanówek, które cechują się elastycznością, dopasowaniem, delikatnością i właściwościami antybakteryjnymi, znajdziesz produkty marki Aries, dostępne w 5 rozmiarach: od S do XXL. Z kolei dla kobiet i mężczyzn szukających podkolanówek leczniczych z najwyższej półki przygotowaliśmy produkty marki Sigvaris w 12 rozmiarach (XXS-XL Plus) i wielu modnych kolorach. Podkolanówki przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji dostępne są w wersji z otwartymi oraz zamkniętymi palcami.

Jak dobrać dopasowane podkolanówki uciskowe 2 stopnia?

Aby podkolanówki medyczne uciskowe (2 stopień kompresji) pełniły swoją funkcję i miały działanie prozdrowotne, niezbędny jest dobór odpowiedniego rozmiaru. W naszej ofercie znajdziesz aż 12 różnych rozmiarów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybierzesz idealnie dopasowane podkolanówki. Skorzystaj z Tabeli Rozmiarów, w której znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące pomiarów. Ważne, by pomiarów dokonywać rano, po przebudzeniu, koniecznie w pozycji stojącej. Jeśli masz wątpliwości dotyczące wyboru odpowiedniego rozmiaru, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy dobrać dopasowane podkolanówki uciskowe przeciwżylakowe 2 stopnia ucisku z oferty Sigvaris i Aries.

< poprzednia strona
Udostępnij:
Produkty powiązane

MEDI DUOMED Podkolanówki uciskowe CCL2

MEDI MEDIVEN ACTIVE Podkolanówki uciskowe CCL2

ARIES Avicenum 360 MICRO Podkolanówki uciskowe CCL2

ARIES Avicenum 360 FINE Podkolanówki uciskowe TRANSPARENTNE CCL2

MEDI DUOMED Podkolanówki uciskowe CCL2

MEDI MEDIVEN ACTIVE Podkolanówki uciskowe CCL2

ARIES Avicenum 360 MICRO Podkolanówki uciskowe CCL2

ARIES Avicenum 360 FINE Podkolanówki uciskowe TRANSPARENTNE CCL2

Made with pride by Expansio