Znajdź swój

rozmiar

Podkolanówki Medyczne Uciskowe - 1 Klasa Kompresji

Strona główna > ABC Kompresji > Podkolanówki Medyczne Uciskowe - 1 Klasa Kompresji
Data publikacji:

Na zdjęciu: Podkolanówki uciskowe SIGVARIS

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia to podstawowe produkty z kategorii podkolanówek medycznych. Podkolanówki 1 klasy zapewniają ucisk rzędu 18-23 mmHg, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w początkowym stadium choroby żylakowej, przy towarzyszącym uczuciu ciężkości i zmęczenia nóg.

Podkolanówki medyczne uciskowe 1 klasa kompresji są szczególnie polecane kobietom w ciąży, które borykają się z żylakami i pragną zapobiec rozwojowi dolegliwości.

Podkolanówki przeciwżylakowe 1 stopień ucisku – wskazania

Stojąca lub siedząca praca, noszenie szpilek, dźwiganie, nadwaga czy gorące kąpiele to tylko kilka czynników sprzyjających powstawaniu żylaków na nogach. Jeśli odczuwasz pierwsze obawy choroby żylakowej, wybierz podkolanówki przeciwżylakowe – I stopień kompresji. Podkolanówki medyczne są przeznaczone do codziennego użytkowania i przynoszą zadowalające efekty u osób zmagających się z pajączkami, zmęczonymi i ciężkimi nogami oraz łagodnymi żylakami bez znacznego obrzęku.

Po podkolanówki uciskowe 1 stopnia warto również sięgnąć w celach profilaktycznych, aby zapobiec zakrzepicy i zatorowości. Jeśli więc znajdujesz się w grupie podwyższonego ryzyka na zachorowanie lub właśnie zauważyłeś u siebie pierwsze dolegliwości, sięgnij po markowe podkolanówki uciskowe I stopnia, które przyniosą ulgę i zapobiegną rozwojowi żylaków.

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia – męskie i damskie

Lecznicze podkolanówki przeciwżylakowe I stopnia to produkty adresowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. W naszej ofercie znajdziesz podkolanówki uciskowe 1 stopnia męskie dostępne w neutralnych kolorach, takich jak czerń, biel, antracyt, granat, czekolada i brąz – wkładając je do długich spodni, możesz mieć pewność, że nikt nie zwróci na nie szczególnej uwagi.

Przygotowaliśmy także kolorowe podkolanówki uciskowe I stopnia damskie z kolekcji Sigvaris Magic – dla pań, które chętnie noszą sukienki i szukają modnych podkolanówek leczniczych.

Podkolanówki przeciwżylakowe I stopień kompresji – ceny i rozmiary

W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane cenowo podkolanówki uciskowe 1 stopnia. Cena markowych podkolanówek waha się między 36 zł a 160 zł – tak duża rozbieżność cenowa związana jest z renomą producenta oraz dostępnością kolorów i rozmiarów.

Jeśli szukasz tanich podkolanówek medycznych dobrej jakości, wybierz produkty Aries, które możesz dobrać na podstawie numeru buta lub z pomocą naszej Tabeli Rozmiarów. Z kolei klientom szukającym podkolanówek medycznych z najwyższej półki polecamy produkty marki Sigvaris w rozmiarach od XXS do XL Plus.

< poprzednia strona następna strona >
Udostępnij:
Produkty powiązane

MEDI MEDIVEN ACTIVE Podkolanówki uciskowe CCL1

MEDI DUOMED Podkolanówki uciskowe CCL1

ARIES Avicenum 310 COTTON Podkolanówki uciskowe CCL1

SIGVARIS Magic Style SEMITRANSPARENT Podkolanówki uciskowe CCL1 - kolory specjalne

MEDI MEDIVEN ACTIVE Podkolanówki uciskowe CCL1

MEDI DUOMED Podkolanówki uciskowe CCL1

ARIES Avicenum 310 COTTON Podkolanówki uciskowe CCL1

SIGVARIS Magic Style SEMITRANSPARENT Podkolanówki uciskowe CCL1 - kolory specjalne

Made with pride by Expansio