Znajdź swój

rozmiar

Pończochy medyczne 1 Stopnia Kompresji – Ucisku

Strona główna > ABC Kompresji > Pończochy medyczne 1 Stopnia Kompresji – Ucisku
Data publikacji:

Na zdjęciu: Pończochy uciskowe SIGVARIS

Pończochy przeciwżylakowe 1 stopnia ucisku

Pończochy uciskowe 1 stopnia to pierwsza klasa pończoch leczniczych, występująca tuż po produktach profilaktycznych. Oprócz pierwszego stopnia wyróżniamy także pończochy klasy drugiej i trzeciej, które przeznaczone są dla osób cierpiących na średnio zaawansowane i zaawansowane choroby żylakowe. Przygotowaliśmy najwyższej jakości pończochy przeciwżylakowe 1 stopnia kompresji od cenionych producentów m.in – Sigvaris i Aries.

[Czytaj też: Podkolanówki uciskowe 1 klasa kompresji]

Dla kogo pończochy uciskowe 1 stopnia?

Pierwszy stopień wyróżnia się uciskiem rzędu 18-23 mmHg i jest adresowany do osób odczuwających ciężkość i zmęczenie nóg oraz cierpiących na łagodne żylaki bez znacznego obrzęku i łagodne żylaki pojawiające się podczas ciąży. Pończochy przeciwżylakowe – 1 stopień ucisku to produkty, które mogą być także stosowane w profilaktyce zakrzepicy i zatorowości u pacjentów unieruchomionych oraz w profilaktyce podczas podróży. Swoją skuteczność pończochy uciskowe 1 stopnia zawdzięczają zastosowaniu najlepszych materiałów, takich jak poliamid i elastan. W wybranych produktach występują także włókna bawełniane pokrywające pończochy od wewnętrznej strony, które zapewniają wrażliwej skórze kontakt z naturalnym materiałem.

Męskie i damskie pończochy przeciwżylakowe – 1 stopień ucisku

Pończochy przeciwżylakowe 1 stopnia kompresji adresowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn cierpiących na wymienione dolegliwości. Dzięki zastosowaniu neutralnych kolorów, takich jak czarny, antracyt, czekoladowy czy cielisty, po pończochy uciskowe 1 stopnia mogą sięgać panowie szukający wysokiej jakości produktów przeciwżylakowych. Oprócz pończoch w kolorach neutralnych przygotowaliśmy także ofertę produktów dla kobiet, które szukają modnych pończoch leczniczych. W kolekcji produktów Sigvaris Magic znajdziesz takie kolory jak platyna, indygo, brąz, granat, terracotta, piaskowy czy szary. Dzięki ofercie kolorowych pończoch uciskowych możesz dbać o swoje zdrowie, a przy tym bawić się modą i z dumą eksponować pończochy uciskowe 1 stopnia, które nie tylko leczą, ale także świetnie wyglądają.

[Czytaj też: Pońćzochy przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji]

Pończochy przeciwżylakowe I stopień kompresji – ceny i rozmiary

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysoką jakością, idealnym dopasowaniem oraz najwyższą skutecznością. Jeśli szukasz dobrych pończoch 1 klasy kompresji poniżej 100 złotych, wybierz produkty marki Aries dostępne w kilku kolorach i trzech rozmiarach – S, M oraz L. Z kolei dla kobiet i mężczyzn pragnących sięgnąć po pończochy uciskowe 1 stopnia z najwyższej półki przygotowaliśmy produkty marki Sigvaris, które dostępne są w szerokiej gamie kolorów i aż 12 rozmiarach – od XXS do XL Plus. Aby przedłużyć żywotność pończoch, należy zapoznać się z Instrukcją Prania, nie stosować płynów zmiękczających i wybielaczy, nie suszyć w suszarce, nie wykręcać, nie prasować i nie czyścić chemicznie. Maksymalna temperatura prania wynosi 40°C. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące pończoch uciskowych 1 stopnia, skontaktuj się z nami – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy dobrać dopasowane pończochy przeciwżylakowe 1 stopnia.

< poprzednia strona następna strona >
Udostępnij:
Produkty powiązane

RELAXSAN PRESTIGE 140 DEN Pończochy uciskowe z multifibry CCL1

RELAXSAN MICROFIBER 140 DEN Pończochy uciskowe z microfibry CCL1

RELAXSAN BASIC 140 DEN Pończochy uciskowe CCL1

SIGVARIS Magic Style SEMITRANSPARENT Pończochy uciskowe CCL1 - kolory specjalne

RELAXSAN PRESTIGE 140 DEN Pończochy uciskowe z multifibry CCL1

RELAXSAN MICROFIBER 140 DEN Pończochy uciskowe z microfibry CCL1

RELAXSAN BASIC 140 DEN Pończochy uciskowe CCL1

SIGVARIS Magic Style SEMITRANSPARENT Pończochy uciskowe CCL1 - kolory specjalne

Made with pride by Expansio