Znajdź swój

rozmiar

VENOFLEX- Podkolanówki uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty VENOFLEX > VENOFLEX- Podkolanówki uciskowe
1
2

Podkolanówki kompresyjne marki Venoflex cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Firma oferuje nie tylko bogaty asortyment podkolanówek dla kobiet, ale znana jest również z ciekawej i eleganckiej oferty dedykowanej mężczyznom. 

Venoflex - podkolanówki uciskowe męskie

Venoflex podkolanówki męskie to bogata oferta przeciwżylakowych produktów o zróżnicowanym składzie i bardzo eleganckim wyglądzie. Linia Fast Lin zawiera naturalny len i wiskozę, dlatego z powodzeniem może być noszona przez mężczyzn o wrażliwej skórze. Z uwagi na dodatek lnu podkolanówki te są szczególnie polecane w okresie wiosenno-letnim. Z kolei podkolanówki z serii Fast Laine mają w swoim składzie wełnę merynosów. Doskonale wchłaniają oraz odprowadzają wilgoć i wykazują duże właściwości termoizolacyjne - są też niezwykle wygodne i przewiewne. Venoflex Fast Cotton produkowane są z dodatkiem bawełny egipskiej, która nadaje im dużo miękkości i czyni produkt odpowiednim dla alergików. Podkolanówki te są dostępne w pierwszej i drugiej klasie kompresji.

Venoflex Elegance

Podkolanówki Venoflex Elegance to również doskonała propozycja dla mężczyzn, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim. Świetnie nadają się do garnituru lub eleganckich spodni. Wykonane są z cienkiego, prążkowanego materiału i swoim wyglądem przypominają eleganckie męskie skarpety.

Venoflex - podkolanówki uciskowe damskie

Venoflex podkolanówki damskie to również bardzo ciekawa oferta produktów kompresyjnych. Tutaj również znajdziesz serię Fast Lin z naturalnym lnem, Fast Laine z wełną merynosów oraz Fast Cotton w pierwszej lub drugiej klasie kompresji.

Made with pride by Expansio