Znajdź swój

rozmiar

RELAXSAN - Podkolanówki uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty RELAXSAN > RELAXSAN - Podkolanówki uciskowe
1
2

Firma Relaxsan oferuje profilaktyczne i lecznicze produkty kompresyjne, wyróżniające się niezwykle eleganckim wyglądem oraz skutecznością i komfortem noszenia. Firma wprowadziła unikalną klasę ucisku o wartości pośredniej między I a II klasą kompresji. Podkolanówki Relaxsan to niezwykle bogaty asortyment produktów przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn. 

Relaxsan podkolanówki z serii Medicale

Ta seria obejmuje podkolanówki uciskowe w I, II i III klasie kompresji. Znajdziesz tu też kilka linii produktów. Podkolanówki Relaxsan Medicale Cotton z wysokim udziałem bawełny wskazane są dla osób uczulonych na włókna syntetyczne. Z kolei podkolanówki Medicale Silver z dodatkiem srebrnego włókna idealnie nadają się do codziennego noszenia. Srebro ma bowiem właściwości antybakteryjne oraz antystatyczne, zapobiega również powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Podkolanówki Relaxsan Medicale Soft wykonane są z miękkiej mikrofibry, a Medicale Classic z wyjątkowo grubej i kryjącej dzianiny.

Relaxsan podkolanówki bawełniane

Również podkolanówki bawełniane tej firmy występują w różnych wariantach. Relaxsan podkolanówki bawełniane wykonane są z dzianiny z dużym, ponad 50% dodatkiem bawełny. Są niezwykle elastyczne i komfortowe. Idealne do noszenia na co dzień i podczas męczących podróży. Znajdziesz tu podkolanówki dla mężczyzn z masującym podbiciem, wykonane z eleganckiego, prążkowanego materiału, które świetnie się sprawdzą w biznesowych stylizacjach, a także podkolanówki ze srebrem o wysokich właściwościach antybakteryjnych i termoregulacyjnych.

Made with pride by Expansio