Znajdź swój

rozmiar

ARIES - Podkolanówki uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty ARIES > ARIES - Podkolanówki uciskowe

Firma Aries to bardzo popularny czeski producent wyrobów kompresyjnych, którego produkty wyróżniają się wysoką jakością i przystępną ceną. W ofercie tej marki znajdziesz produkty kompresyjne do zapobiegania i leczenia żylaków oraz obrzęków nóg, a także do leczenia obrzęków limfatycznych. Podkolanówki uciskowe Aries to szeroka oferta podkolanówek profilaktycznych oraz produktów leczniczych od pierwszej po trzecią klasę kompresji. 

Podkolanówki Aries Avicenum 70

Podkolanówki Avicenum 70 to produkty profilaktyczne, przeznaczone do zapobiegania chorobie żylnej. Podkolanówki te rekomendowane są osobom z grupy ryzyka, które spędzają długie godziny w pozycji stojącej lub siedzącej. Zalecane są również podczas długich i wyczerpujących podróży. 

Aries - podkolanówki cienkie Avicenum 140 dla kobiet

Podkolanówki Aries 140 posiadają pierwszy stopień kompresji i przeznaczone są do codziennego noszenia. Ich charakterystyczną cechą jest duża transparentność i elastyczność. Pomagają przeciwdziałać pierwszym objawom dolegliwości żylnych. Zapobiegają uczuciu zmęczenia i opuchliźnie nóg. Te wyjątkowo komfortowe czeskie podkolanówki wzbogacone są jonami srebra, które zapobiega namnażaniu się bakterii i chroni przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. W tej serii dostępne są również wzmocnione podkolanówki z mikrofibrą. 

Aries – podkolanówki uciskowe Avicenum 250 Micro

Avicenum 250 to seria o pierwszym stopniu kompresji, popularna zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Podkolanówki te idealnie dopasowują się do nogi, zapewniając wysoki komfort noszenia. Przeznaczone są do leczenia początkowych objawów choroby żylnej.

Podkolanówki Aries Avicenum 360

Podkolanówki uciskowe 2 stopnia kompresji Aries Avicenum 360 przeznaczone są do stosowania zarówno w środowisku domowym jak i w placówkach opieki zdrowotnej. Znajdziesz tu podkolanówki z bawełną, dedykowane osobom o wrażliwej skórze, niezwykle delikatne i transparentne podkolanówki Fine dla kobiet oraz serię Mikro uniseks o wyjątkowo wysokiej elastyczności. 

Made with pride by Expansio