Znajdź swój

rozmiar

SIGVARIS - Pończochy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty SIGVARIS > SIGVARIS - Pończochy uciskowe
1
2

Pończochy uciskowe Sigvaris to produkty wyróżniające się bardzo dobrą jakością i eleganckim wyglądem. Sigvaris pończochy to produkty o różnych stopniach kompresji. 

Pończochy uciskowe Sigvaris Cotton Essential

Pończochy przeciwżylakowe Sigvaris Cotton z dodatkiem bawełny to idealny produkt dla alergików oraz osób o wrażliwej skórze. Są one dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Wyróżniają się dużą elastycznością i komfortem noszenia. Doskonale sprawdzą się w przypadku codziennych aktywności.

Pończochy uciskowe Sigvaris Traditional

Sigvaris Traditional to niezwykle trwałe pończochy z dodatkiem naturalnej gumy. Idealne do codziennego noszenia i wykorzystywane w przypadku obrzęków limfatycznych. Znajdziesz tu niezwykle skuteczne pończochy uciskowe 2 stopnia Sigvaris, a także 3 stopnia kompresji. Zawsze jednak pamiętaj, że stopień ucisku w każdym przypadku powinien być zalecony przez lekarza. 

Profilaktyczne pończochy uciskowe Delilah

W niezwykle bogatej ofercie tej firmy znajdziesz szereg produktów profilaktycznych, a w tym pończochy uciskowe Sigvaris Delilah. Produkty te wspomagają krążenie krwi i łagodzą pierwsze dolegliwości choroby żylnej, takie jak uczucie ciężkości, zmęczenie czy opuchlizna nóg. Pończochy Delilah wykonane są z niezwykle atrakcyjnego, lekko błyszczącego materiału i są dostępne w wielu modnych kolorach. 

Pończochy Sigvaris Magic Style 

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się również seria Sigvaris Magic Style. To pończochy uciskowe dla kobiet, które dostępne są w ciekawej kolorystyce. Wyróżniają się niezwykłą elegancją, są półtransparentne i bardzo komfortowe. Pończochy uciskowe 1 stopnia Sigvaris Magic świetnie się sprawdzą w przypadku profilaktyki żylnej. 

Made with pride by Expansio