Znajdź swój

rozmiar

SIGVARIS - Podkolanówki uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty SIGVARIS > SIGVARIS - Podkolanówki uciskowe
1
2

Szwajcarska marka Sigvaris to bardzo szeroki asortyment wysokiej jakości podkolanówek z naturalnego włókna o niezwykle atrakcyjnym wyglądzie, który pasuje do wielu codziennych stylizacji. Podkolanówki tej firmy znajdziesz w bardzo różnych zakresach uciskowych od profilaktyki po 3 klasę kompresji. 

Sigvaris podkolanówki profilaktyczne – Delilah, Samson i Highlight

Zadaniem produktów profilaktycznych jest złagodzenie pierwszych dolegliwości związanych z chorobą żylną. Chodzi o takie objawy jak uczucie ciężkości, zmęczenie czy opuchlizna nóg. Wśród produktów profilaktycznych warto zwrócić uwagę na podkolanówki Sigvaris serii Delilah, Samson i Highlight. Produkty Sigvaris są bardzo eleganckie i komfortowe oraz dostępne w niezwykle bogatej gamie kolorów i odcieni. 

Podkolanówki uciskowe Sigvaris Magic 

Seria Magic to podkolanówki przeciwżylakowe Sigvaris dla kobiet, wyróżniające się wyjątkową elegancją i półmatowym, delikatnie transparentnym materiałem. Dostępne są w różnych klasach ucisku z otwartymi i zamkniętymi palcami.

Podkolanówki uciskowe Sigvaris Traditional

Sigvaris Traditional to niezwykle trwałe podkolanówki, wykonane z dodatkiem naturalnej gumy i wykorzystywane w przypadku obrzęków limfatycznych. Podkolanówki uciskowe 2 stopnia Sigvaris Traditional stosowane są w przypadku poważniejszych schorzeń i długotrwałego leczenia. Są wyjątkowo mocne i trwałe. 

Sigvaris – podkolanówki uciskowe dla alergików

Seria Cotton z domieszką bawełny to doskonała propozycja dla alergików do codziennego użytku. Dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom o wrażliwej skórze. Znajdziesz tu podkolanówki uciskowe 1 stopnia Sigvaris oraz o wyższej klasie kompresji. 

Made with pride by Expansio