Znajdź swój

rozmiar

MEDI - Pończochy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty MEDI > MEDI - Pończochy uciskowe
1
2
3

Firma Medi to światowy lider w produkcji wyrobów kompresyjnych. W jej ofercie znajdziesz bogaty asortyment podkolanówek, pończoch i rajstop uciskowych o różnym stopniu kompresji, które charakteryzują się wysoką jakością i ciekawym wzornictwem. Zastosowane przy produkcji innowacyjne technologie zapewniają niezwykły komfort noszenia i skuteczność terapeutyczną.

Medi pończochy – różne stopnie kompresji

Pończochy uciskowe Mediven wyróżniają się modną kolorystyką i dużą trwałością. Produkty te doskonale poprawiają krążenie w stopach i w nogach. Dedykowane są osobom z problemami żylnymi oraz kobietom w ciąży. Pończochy Medi dostępne są w różnych stopniach kompresji. Pończochy uciskowe Mediven Plus przeznaczone są do łagodnego lub umiarkowanego obrzęku, natomiast Mediven Mondi i Mediven Forte pomagają w przypadku obrzęków limfatycznych. Z kolei Medi Struva to typowe pończochy okołooperacyjne. 

Medi pończochy uciskowe Mediven Sheer & Soft dla kobiet

To bardzo cienkie i delikatne produkty, które zapewniają wysoki komfort noszenia i idealnie sprawdzą się w sezonie wiosenno-letnim. Są wyjątkowo miękkie i wyróżniają się bardzo uniwersalnym wyglądem. To produkt o niepełnej pierwszej klasie kompresji, który można stosować w celach profilaktycznych.

Uniwersalne pończochy Medi Mediven Comfort

Osoby o wrażliwej skórze powinny sięgnąć po wyjątkowo miękkie produkty z serii Mediven Comfort. To pończochy przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, charakteryzujące się dużą elastycznością i wysokim komfortem noszenia. W tej serii znajdziesz pończochy uciskowe 2 stopnia Medi oraz pończochy CCL1. Pamiętaj jednak, że stopień kompresji zawsze powinieneś skonsultować z lekarzem.

Made with pride by Expansio