Znajdź swój

rozmiar

MEDI - Podkolanówki uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty MEDI > MEDI - Podkolanówki uciskowe
1
2

Firma Medi to światowy lider w produkcji wielu wyrobów medycznych, w tym jeden z najpopularniejszych producentów wyrobów kompresyjnych. Medi podkolanówki spełniają najwyższe wymagania, jeśli chodzi o jakość i wzornictwo, a także zastosowanie innowacyjnych technologii. Znajdziesz tutaj produkty uciskowe Medi o różnym stopniu kompresji, dedykowane kobietom i mężczyznom, które charakteryzują się nie tylko dużą skutecznością terapeutyczną, ale również efektownym wyglądem. 

Medi - podkolanówki dla kobiet Mediven Sheer & Soft

To najdelikatniejsze i najcieńsze podkolanówki uciskowe firmy Medi, które zapewniają wyjątkowy komfort noszenia i idealnie sprawdzą się w sezonie wiosennym i letnim. W żaden sposób nie przypominają produktów uciskowych i z powodzeniem można je nosić do codziennego, a także bardziej eleganckiego stroju

Podkolanówki uciskowe Medi Mediven Elegance dla kobiet

Niezwykle miękkie i delikatne podkolanówki, które doskonale dopasują się do nogi. Półprzezroczysty materiał zapewnia dużą przepuszczalność i doskonałą regulację temperatury. Z powodzeniem można je zakładać do wielu stylizacji, ponieważ swoim wyglądem nie przypominają wyrobów przeciwżylakowych, a bogaty wybór kolorów pozwoli nam dobrać odpowiedni model do każdej stylizacji. 

Mediven Active i Mediven For Men 

Podkolanówki uciskowe Medi to również produkty stworzone z myślą o mężczyznach. Mediven Active są wyjątkowo trwałe i posiadają wzmocnioną piętę, co czyni je idealnym wyborem do codziennej aktywności. Z kolei Mediven For Men charakteryzują się eleganckim biznesowym designem, który świetnie się sprawdzi w przypadku służbowego outfitu.

Podkolanówki uciskowe Medi – serie uniwersalne

Wiele podkolanówek Medi to modele uniwersalne, przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn. Do takiej serii zaliczyć można podkolanówki z kolekcji Medi Duomed, które są dosyć kryjące i doskonale maskują wszelkie niedoskonałości na nogach. Wśród uniwersalnych podkolanówek Medi na szczególną uwagę zasługuje również profilaktyczna seria Mediven Travel. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy długie godziny spędzają w podróży. Z bogatej oferty tej marki możesz wybrać podkolanówki uciskowe 2 stopnia Medi, a także 3 stopnia kompresji. Pamiętaj jednak, że stopień ucisku zawsze powinien być skonsultowany z lekarzem.

Made with pride by Expansio