Znajdź swój

rozmiar

BAUERFEIND - Podkolanówki uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty BAUERFEIND > BAUERFEIND - Podkolanówki uciskowe

Podkolanówki przeciwżylakowe niemieckiej firmy Bauerfeind spełniają najwyższe standardy jakości, skuteczności i komfortu noszenia. Oprócz produktów medycznych stosowanych w profilaktyce i leczeniu dolegliwości żylnych, w ofercie tej firmy znajdziesz bogaty asortyment podkolanówek uciskowych dla osób trenujących różne dyscypliny sportu. 

Bauerfeind podkolanówki Venotrain Business 

Podkolanówki Venotrain Business to niezwykle elegancka linia produktów dla kobiet i mężczyzn o I i II klasie kompresji. Delikatna i prążkowana tkanina z dodatkiem bawełny i włókna sportowego Tactel zapewnia wyjątkową wygodę i doskonałą termoregulację. Podkolanówki z tej serii posiadają wzmocnioną piętę i antybakteryjną podeszwę. Specjalnie dobrany skład materiału zapewnia komfort noszenia oraz gwarantuje dużą wytrzymałość. Z uwagi na swój wygląd, podkolanówki te idealnie sprawdzą się w biznesowych stylizacjach. 

Bauerfeind podkolanówki Venotrain Micro

Linia Venotrain Micro dla kobiet to chyba najpopularniejsze podkolanówki tej marki. Dzięki dużej zawartości mikrofibry są one szczególnie miękkie i przyjemne dla skóry. Doskonale odprowadzają wilgoć i są bardzo przewiewne. Wykonane są z lekko transparentnego i gładkiego materiału. Wyjątkowo elastyczna dzianina odciąża żyły i pięknie profiluje nogi. Łatwo się je zakłada i zdejmuje. Dostępne są w pierwszej i drugiej klasie kompresji.

Bauerfeind podkolanówki Performance i Training dla sportowców

To doskonałe podkolanówki uciskowe dla osób trenujących sport, dostępne w oryginalnych i jaskrawych kolorach. Wspomagają wydolność fizyczną i regenerację mięśni. 

Made with pride by Expansio