Znajdź swój

rozmiar

SOLIDEA - Pończochy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty SOLIDEA > SOLIDEA - Pończochy uciskowe

Solidea to producent wysokiej jakości pończoch kompresyjnych dla kobiet i mężczyzn. Znajdziesz tu pończochy profilaktyczne oraz produkty w trzech klasach kompresji medycznej. Produkty uciskowe marki Solidea wykonane są z poliamidu i elastanu. Stosuje się je w profilaktyce i niewydolności żylnej. Mają bardzo uniwersalny charakter – znajdziesz tu dużą różnorodność kolorów i rozmiarów. Pamiętaj jednak, że wybór odpowiedniego stopnia kompresji musi być zawsze skonsultowany z lekarzem.

Solidea pończochy Marilyn Therapeutic 

Pończochy Solidea Marilyn Therapeutic to bardzo elastyczne i eleganckie pończochy uciskowe dla kobiet, dostępne w trzech klasach kompresji. Wyróżniają się lekkim i jedwabistym materiałem oraz niezwykle wygodną taśmą silikonową, która zapewnia komfort noszenia. Pończochy Marilyn Therapeutic posiadają antystresową podeszwę oraz system higieny Sanitized. Dostępne są w klasycznych kolorach oraz w wersji z zamkniętymi i otwartymi palcami. Łatwo się je zakłada i zdejmuje. Delikatna i lekko połyskująca tkanina doskonale nadaje się do codziennych stylizacji.

Solidea pończochy Marilyn Therapeutic Plus Line

Ta seria pończoch uciskowych Solidea Marilyn Therapeutic dedykowana jest osobom, które ze względu na zastój żylny wykazują szczególne tendencje do obrzęków lub powikłań. Dostępna jest w wersji z zamkniętymi lub otwartymi palcami. Modele bez palców polecane są osobom z troficznym zaburzeniem skóry lub haluksami. Pończochy Plus Line są bardzo eleganckie i łatwe w pielęgnacji. Polecane przy leczeniu żylaków oraz kobietom w ciąży. 

Made with pride by Expansio