Znajdź swój

rozmiar

SOLIDEA - Podkolanówki uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty SOLIDEA > SOLIDEA - Podkolanówki uciskowe

Solidea to marka wysokiej jakości produktów kompresyjnych dla kobiet i mężczyzn. Znajdziesz tu podkolanówki profilaktyczne i o wyższej klasie kompresji medycznej, które wyróżniają się uniwersalnym designem. 

Solidea podkolanówki z kolekcji Relax

Solidea podkolanówki z kolekcji Relax to uniwersalne podkolanówki uniseks, po które mogą sięgać kobiety i mężczyźni. W tej serii marka oferuje produkty w trzech stopniach kompresji. Podkolanówki przeciwżylakowe Relax wykonane są z komfortowej i kryjącej tkaniny, dodatkowo wyposażonej w antystresową wkładkę oraz system higieny Sanitized, który zapewnia świeżość przez cały dzień. Dzięki elastycznemu ściągaczowi podkolanówki nie zsuwają się podczas noszenia. Dostępne są w kilku klasycznych i uniwersalnych kolorach.

Solidea podkolanówki dla diabetyków

Solidea Diabetic to podkolanówki uciskowe dla cukrzyków. Wykonane są z wyjątkowo miękkiej i lekkiej, oddychającej tkaniny, która skutecznie odprowadza wilgoć, zapewniając doskonałą przewiewność. Produkt bardzo dobrze przylega do skóry. Łatwo się go zdejmuje i zakłada. Dedykowany jest kobietom i mężczyznom. Te profilaktyczne podkolanówki adresowane są do diabetyków z arteriopatią obwodową i neuropatią cukrzycową, a także do osób bez cukrzycy, ale z wyjątkowo wrażliwą skórą.

Solidea podkolanówki koronkowe 70 DEN

Profilaktyczne podkolanówki Solidea ze zmysłowej koronki polecane są kobietom, które prowadzą siedzący lub stojący tryb życia, noszą buty na wysokim obcasie albo często podróżują samolotem. Dzięki stopniowanej kompresji podkolanówki chronią nogi przed uczuciem ciężkości i obrzękami nóg.

Made with pride by Expansio