Znajdź swój

rozmiar

VARISAN - Pończochy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty VARISAN > VARISAN - Pończochy uciskowe

Włoska marka Varisan oferuje wysokiej jakości produkty kompresyjne w różnych klasach ucisku, dedykowane kobietom i mężczyznom. Pończochy przeciwżylakowe tej marki to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności terapeutycznej.

Varisan pończochy uciskowe z kolekcji TOP

Pończochy uciskowe Varisan TOP to produkty we wszystkich trzech klasach kompresji. Kolekcja ta wyróżnia się bardzo miękką i kryjąca tkaniną z dodatkiem bawełny. Jest to seria uniseks, czyli dedykowana kobietom i mężczyznom z problemami żylnymi. Pończochy Varisan TOP są bardzo przyjazne dla skóry i wyjątkowo przyjemnie się je nosi. Łatwo się je zakłada i zdejmuje. Kolekcja ta oferuje produkty o najwyższej jakości. Podkolanówki Varisan TOP są również bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. 

Varisan TOP półrajstopy uciskowe

Seria TOP oferuje również uniwersalne półrajstopy uciskowe, które zakłada się na jedną nogę w przypadku choroby żylnej. To bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, jeśli dolegliwości dotyczą tylko jednej kończyny. Produkt przeznaczony jest do stosowania przez mężczyzn i kobiety. Doskonale nadaje się do rehabilitacji pooperacyjnej.

Varisan pończochy uciskowe z kolekcji Fashion

Kolekcja pończoch Varisan Fashion to niezwykle eleganckie i wygodne produkty kompresyjne dla kobiet. Pończochy te wykonane są z kryjącej mikrofibry, która nadaje im wyjątkową miękkość i przewiewność. Dzięki właściwościom tej tkaniny, łatwo się je zakłada i zdejmuje. To doskonała propozycja do codziennych i bardziej eleganckich stylizacji. 

Made with pride by Expansio