Znajdź swój

rozmiar

VARISAN - Podkolanówki uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty VARISAN > VARISAN - Podkolanówki uciskowe

Marka Varisan oferuje wysokiej jakości produkty uciskowe dla kobiet i mężczyzn w I, II i III klasie kompresji. Podkolanówki przeciwżylakowe tej marki to gwarancja jakości i skutecznej terapii przeciwżylakowej.

Varisan podkolanówki uciskowe z kolekcji TOP

Znajdziesz tu podkolanówki we wszystkich trzech klasach kompresji. To bardzo miękka i kryjąca linia z dodatkiem bawełny z otwartymi palcami. Dedykowana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Podkolanówki Varisan TOP są niezwykle przyjazne dla skóry, przyjemnie się je nosi, łatwo zakłada i zdejmuje. Wyróżniają się również dużą przewiewnością. Podkolanówki Varisan TOP są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. 

Varisan podkolanówki uciskowe z kolekcji Fashion

Seria Varisan Fashion to niezwykle eleganckie i wygodne podkolanówki kompresyjne dla kobiet. Wykonane są z kryjącej mikrofibry, która nadaje im wyjątkową miękkość i przewiewność. Łatwo się je zakłada i zdejmuje, są niezwykle przyjemne w dotyku. To doskonały produkt do noszenia na co dzień, ale również na specjalne okazje. 

Varisan podkolanówki uciskowe z kolekcji Innova dla mężczyzn

Varisan Innova to męskie podkolanówki uciskowe z dodatkiem bawełny o drugiej klasie kompresji. Wykonane są z kryjącej, prążkowanej tkaniny, która idealnie będzie się komponować z codziennymi i biznesowymi stylizacjami.

Varisan ZIP do terapii owrzodzeń

W ofercie tej firmy znajdziesz również medyczne podkolanówki uciskowe z bocznym zamkiem błyskawicznym, które doskonale się sprawdzą w terapii żylaków i owrzodzeniach kończyn dolnych. 

Made with pride by Expansio