Znajdź swój

rozmiar

VENOFLEX - Pończochy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty VENOFLEX > VENOFLEX - Pończochy uciskowe

Pończochy kompresyjne marki Venoflex cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Zawdzięczają to przede wszystkim wysokiej jakości oraz wyjątkowej estetyce. W ofercie tej firmy znajdziesz kilka kolekcji pończoch damskich oraz wyjątkową serię Elegance dla mężczyzn.

Venoflex pończochy seria Incognito

Seria Incognito to bardzo delikatne i transparentne pończochy uciskowe, dostępne w kilku klasycznych kolorach. Wykonane są z poliamidu i elastanu, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do nogi. Stanowią idealną propozycję na okres wiosenno-letni.

Venoflex pończochy seria Micro

Seria Micro wykonana jest z hipoalergicznej mikrofibry. Jest to materiał, który nie traci swoich właściwości kompresyjnych, mimo stosowania maści leczniczych. W tej kolekcji znajdziesz również modele dla kobiet z szerszymi udami. Venoflex pończochy z serii Micro to gwarancja dużego komfortu noszenia oraz skutecznej terapii.

Venoflex pończochy seria Secret

Seria Secret to pończochy wykonane z dość kryjącego materiału o strukturze miękkiej siateczki. To świetna propozycja na sezon jesienno-zimowy. Produkt dostępny jest w pierwszej i drugiej klasie kompresji.

Pończochy Venoflex Elegance dla mężczyzn

Pończochy Venoflex Elegance to wyjątkowa propozycja dla mężczyzn, którzy borykają się z problemami żylnymi. Doskonale nadają się do noszenia do garnituru lub eleganckich spodni. Wykonane są z cienkiego, prążkowanego materiału i swoim wyglądem przypominają eleganckie męskie skarpety. Przeznaczone są przede wszystkim na okres wiosenno-letni.

Made with pride by Expansio