Znajdź swój

rozmiar

VEERA - Pończochy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty VEERA > VEERA - Pończochy uciskowe

Pończochy uciskowe Veera cieszą się dużym zaufaniem polskich klientów. Większość produktów tej marki wykonana jest w technologii Silver+, która polega na związaniu włókien z jonami srebra, które nadają tkaninom wysokie właściwości antybakteryjne i grzybobójcze.

Vera – pończochy uciskowe profilaktyczne 

Transparentne pończochy uciskowe Veera o działaniu profilaktycznym są niezwykle delikatne i eleganckie. Doskonale poprawiają krążenie i modelują nogi, nadając im lekkość przez cały dzień. Mimo delikatnego materiału są też niezwykle trwałe i nie puszczają oczek. Posiadają wzmocnioną piętę i palce. Dostępne są w różnych klasycznych kolorach i grubościach. Polecane są przy pierwszych problemach z krążeniem – w przypadku uczucia zmęczonych i ciężkich nóg.

Veera – pończochy z serii Forte

Pończochy Veera Forte to produkty kompresyjne przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Są to niezwykle miękkie i komfortowe pończochy uciskowe ze wzmocnioną piętą oraz częścią palcową, co zdecydowanie podwyższa trwałość produktu. Wykonane są z lycry o podwójnym oplocie, charakteryzują się więc wyjątkową elastycznością i komfortem noszenia oraz kilkukrotnie wyższą wytrzymałością niż tradycyjne modele. Znajdziesz tu pończochy uciskowe 2 stopnia Veera oraz 1 klasy kompresji. 

Pończochy uciskowe 1 stopnia Veera 140 DEN

Pończochy uciskowe 140 DEN oferowane przez markę Veera wyróżniają się wyjątkową delikatnością i elegancją. Doskonale poprawiają krążenie i modelują nogi. Pierwszy stopień kompresji pozwala je stosować przy typowych objawach osłabionego krążenia. 

Made with pride by Expansio