Znajdź swój

rozmiar

VEERA - Podkolanówki uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty VEERA > VEERA - Podkolanówki uciskowe

Włoski producent odzieży kompresyjnej Veera od lat cieszy się dużym zaufaniem polskich klientów. Większość produktów tej marki wykonana jest w technologii Silver+, która nadaje tkaninie właściwości antybakteryjne i grzybobójcze.

Profilaktyczne podkolanówki przeciwżylakowe Veera

Podkolanówki uciskowe Veera o działaniu profilaktycznym mogą być wykonane z transparentnego materiału albo mikrofibry, która jest bardzo miękka i przyjazna dla skóry. Wyróżniają się one wyjątkową elegancją i są bardzo trwałe. Warto je stosować przy pierwszych problemach z krążeniem – w przypadku uczucia zmęczonych i ciężkich nóg.

Veera – podkolanówki serii Forte

Podkolanówki Veera Forte to produkty uciskowe przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Są wykonane z lycry o podwójnym oplocie, charakteryzują się więc wyjątkową elastycznością i komfortem noszenia, zachowując właściwości kompresyjne przez 6 miesięcy. Znajdziesz tu podkolanówki uciskowe 1 stopnia Veera oraz 2 stopnia kompresji. 

Podkolanówki Veera 140 DEN

Delikatne i miękkie podkolanówki Veera 140 DEN dla kobiet wyróżniają się wyjątkowo eleganckim wyglądem. Są też niezwykle trwałe za sprawą specjalnego splotu plastra miodu. To idealna propozycja dla kobiet w przypadku pierwszych objawów osłabionego krążenia. Dostępne są aż w siedmiu klasycznych kolorach, które z powodzeniem można dopasować do codziennych stylizacji. W ofercie tej marki znajdziesz również modele 140 DEN wykonane z mikrofibry, które doskonale modelują nogi oraz podkolanówki z otwartymi palcami.

Made with pride by Expansio