Znajdź swój

rozmiar

RELAXSAN - Pończochy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty RELAXSAN > RELAXSAN - Pończochy uciskowe

Pończochy uciskowe marki Relaxsan wyróżniają się niezwykłą elegancją i komfortem noszenia. W ofercie tej firmy znajdziesz produkty o różnej klasie kompresji. Cieszą się one w Polsce coraz większą popularnością, przede wszystkim ze względu na atrakcyjną cenę oraz duży wybór modeli. 

Relaxsan pończochy z serii Medicale

Seria Relaxsan Medicale oferuje pończochy kompresyjne we wszystkich klasach ucisku. Seria ta obejmuje również kilka różnych linii produktów, które wyróżniają się użytym materiałem czy stopniem krycia. Pończochy Relaxsan Medicale Cotton z dużą domieszką bawełny to produkty przeciwżylakowe wskazane dla osób, które są uczulone na włókna syntetyczne. Z uwagi na właściwości oddychające i termoregulacyjne pończochy te idealnie nadają się do noszenia latem i wiosną. Pończochy Relaxsan Medicale Soft wykonane są natomiast z niezwykle miękkiej i odpornej na uszkodzenia mikrofibry. Z kolei pończochy Medicale Classic to niezwykle gruby i trwały materiał, który doskonale się sprawdza przy poważniejszych schorzeniach. 

Relaxsan pończochy uciskowe Basic 

Pończochy uciskowe Relaxsan Basic to bardzo komfortowe produkty, które idealnie sprawdzą się podczas codziennego noszenia oraz w czasie długiej podróży. Ich regularne stosowanie pomaga zapobiegać przewlekłej niewydolności żylnej. W ramach tej serii marka oferuje również typowo profilaktyczne pończochy uciskowe, które warto zakładać przy pierwszych objawach osłabionego krążenia. 

Relaxsan Prestige 140

Pończochy Relaxsan Prestige to bardzo wygodna i elegancka propozycja dla kobiet. Wykonane są z cienkiej i transparentnej dzianiny o wysokiej elastyczności i wytrzymałości. Dostępne są w czterech eleganckich kolorach. 

Made with pride by Expansio