Znajdź swój

rozmiar

PANI TERESA - Pończochy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty PANI TERESA > PANI TERESA - Pończochy uciskowe

Pończochy uciskowe Pani Teresa to doskonałe produkty oferowane w przystępnej cenie. Ich bogaty asortyment pozwoli Ci z pewnością dobrać odpowiednie modele dla siebie. Znajdziesz tu pończochy profilaktyczne oraz o wyższych stopniach kompresji. 

Pończochy uciskowe Pani Teresa Classic 

Pończochy uciskowe z serii Classic to produkty uniseks, które z powodzeniem można stosować na co dzień. Pończochy z tej serii dostępne są w I i II klasie kompresji. Charakteryzują się dużą elastycznością i komfortem noszenia. Łatwo się je zdejmuje i zakłada.

Pończochy uciskowe Pani Teresa Soft

Pani Teresa pończochy Soft to doskonały produkt profilaktyczny o zmiennym i stopniowym ucisku, który przy regularnym stosowaniu przynosi zmęczonym nogom ulgę i uczucie lekkości. Pończochy z tej serii doskonale się nadają do codziennych stylizacji. 

Pani Teresa – pończochy Premium

Pani Teresa pończochy uciskowe Premium wyróżniają się bardzo wysokim standardem wykonania. Dostępne są w pierwszej i drugiej klasie kompresji - i dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Mają bardzo elegancką strukturę materiału i idealnie nadają się do codziennego noszenia. Są bardzo elastyczne i łatwo się je zakłada i zdejmuje. Występują w 5 klasycznych kolorach. Pończochy uciskowe 2 stopnia Pani Teresa z tej serii przeznaczone są do wspomagania leczenia żylakowatości i zakrzepowego zapalenia żył. 

Pończochy uciskowe Pani Teresa z przypięciem do pasa

Pończochy z przypięciem do pasa to pojedyncze pończochy z przewiązaniem w pasie. Przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn. Produkt doskonale sprawdzi się w przypadku problemów żylnych na jednej nodze oraz bezpośrednio po zabiegu operacyjnym.

Made with pride by Expansio