Znajdź swój

rozmiar

PANI TERESA - Podkolanówki uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty PANI TERESA > PANI TERESA - Podkolanówki uciskowe

Marka Pani Teresa od 2015 należy do międzynarodowego koncernu Sigvaris, ale w Polsce cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów od prawie 30 lat. Wyróżnikiem tej marki jest przede wszystkim korzystna relacja ceny do jakości produktów. Podkolanówki uciskowe Pani Teresa to szeroki asortyment atrakcyjnych produktów o zróżnicowanym stopniu kompresji.

Podkolanówki Pani Teresa Travel

Podkolanówki uciskowe Pani Teresa Travel to produkty dedykowane osobom, które długie godziny spędzają w podróży. Dostępne są w dwóch uniwersalnych kolorach: czarnym i beżowym. W tej serii znajdziesz podkolanówki przeznaczone dla kobiet i mężczyzn.

Podkolanówki Pani Teresa Classic

Seria Classic również przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn – dla wszystkich, którzy produkty kompresyjne stosują na co dzień. Seria ta dostępna jest w pierwszej i drugiej klasie kompresji. Wyróżnia się nie tylko atrakcyjną ceną, ale przede wszystkim dużą elastycznością, co wpływa na komfort noszenia podkolanówek oraz łatwość ich zakładania. Podkolanówki Pani Teresa Classic występują w 5 klasycznych kolorach. Można wybrać modele z otwartymi lub zamkniętymi palcami.

Pani Teresa - podkolanówki Soft 

Podkolanówki uciskowe Pani Teresa Soft to profilaktyczne podkolanówki, które doskonale sprawdzą się do codziennych stylizacji i podczas zwykłych aktywności. Dedykowane są osobom, które prowadzą stojący lub siedzący tryb życia. Dostępne są w 2 kolorach i wykonane z transparentnego materiału.

Pani Teresa – podkolanówki Premium

Podkolanówki z tej serii wyróżniają się bardzo wysokim standardem wykonania. Dostępne są w pierwszej i drugiej klasie kompresji - i dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Idealnie nadają się do codziennego użytku. Są bardzo elastyczne i komfortowe w noszeniu.

Made with pride by Expansio